Saņem jaunumus e-apstā!

Nosūtīt ziņu...

Download Video: MP4, WebM, Ogg
HTML5 Video Player by VideoJS

Es izvēlos abus! Un man tas pienākas!
„Izvēlos abus” nav tikai manas jaunās grāmatas nosaukums vai semināra tēmas pieteikums; šis ir dzīves veids, kurā gan ģimenei, gan radošajai realizācijai, gan biznesam sakām „Jā”! Tas ir iespējams, un tas ir iespējams reizē!Kāda semināra dalībnieks reiz teica: „Es saprotu. Pat vairāk – Jūsu pieeja man ir simpātiska, taču to nevar savienot ar reālo dzīvi. Vai nu es daudz strādāju, un tas man nodrošina dzīves ritējumu, pat pārticību, vai beidzot ķeros darīt to, kas man tik ļoti patīk, un palieku par mākslinieku ar tikpat nenopietnu, pareizāk, neparedzamu atalgojumu. Nevar taču dzīvē gribēt visu – abas šīs lietas nav savienojamas!”


Visai bieži, satiekoties ar šādu dilemmu, mēs sakām: „Tagad darīšu smagos darbus un nedaudz vēlāk - arī kaifīgos.” Taču viss noslēpums ir pat ne tehnikas, bet domāšanas veida izpratnē!

Ir dīvainie un drosmīgie, un viņu ir daudz - tie, kuri izdzirdot šo jautājumu, atbildētu zibenīgi: „ES IZVĒLOS ABUS”. Un šī izvēle būs pamatota nevis ar risku vai ekstrēmu egoismu, bet gan zinību, pieredzi, ka tas ir iespējams.***Šim neierastajam dzīves veidam ir ļoti precīzas iezīmes, kuras laika gaitā kļūs par jūsu rakstura īpašībām. No šī brīža uzstādījumi par lietām sāks mainīties. Vēlāk tam sekos sapņu realizācija.

Turpinājumā - ļoti smieklīgs stāsts. Tas būtu pat komisks, ja vien nebūtu „tīrākā” patiesība.

Uzņēmējs pie kura man bija laime un iespēja strādāt, bērnībā sapņoja kļūt par kapteini un gribēja, lai viņam ir māja uz ūdens. Vēl viņš vēlējās cīnīties ar zobeniem kā musketieri. Šobrīd viņam pieder māja uz ūdens un vairākas citas mājas, un, lai sarunātu tikšanos ar viņu, jāatrod vieta viņa saspringtajā grafikā, kurš sastāv no zobencīņu nodarbībām, ceļojumiem ar jahtu un biznesa – ne tikai ienesīga, bet tāda, kas sagādā prieku un azartu. Pats būtiskākais: viņa laiks protams nav tik aizņemts. Viņš vienkārši to nevēlās šķiest liekajam. Ar ģimeni ceļot taču ir daudz tīkamāk.
N.B. šis cilvēks nebija miljonārs, kad sāka uzcītīgi mācīties ķert vēju ar laivas lieluma jahtu.

Lai varētu realizēt šādu dzīves veidu, ir jāpārskata visa attieksmes pret darbu „bilance”. Pirmais solis šai „bilancei” ir samazināt lieko darbību skaitu!
Lai to veiktu, būs vajadzīga lapa un pildspalva.Brīvais laiks man!Mūsu šodienas uzdevums ir izbrīvēt laiku, sadalot visas veicamās darbības efektīvajās un neefektīvajās.

Tālāk „nežēlīgi” jālikvidē liekkustības savā dzīvē.

Jāatceras - nevis darāmo darbu apjomā slēpjas  rezultāts, bet gan rezultātu nesošajos darbos. Tātad:


A.    Lieki iztērētais laiks. šo darbību lietderības koeficents ir vai nu mazs vai tāda vispār nav.

1.    Tas, ko darīt nepatīk! Piemēram, nemīlams darbs.
2.    Tas, ko citi grib, lai jūs darītu.
3.    Tas, ko nepieciešams vienkārši izdarīt līdz galam, jo tā ir pieņemts.
4.    Darbi, kas vienmēr tā tiek darīti.
5.    Deleģēšana vai sadarbošanās ar cilvēku /-iem, kurš/ -i nav apveltīts /-i ar nepieciešamajām prasmēm vai rakstura īpašībām.
6.    Lietas, kas ir pārsniegušas iepriekš plānotos laika limitus.
7.    Telefona zvani.
8.    Viss, kas nes pienākumu nevis mīlestību.
9.    Kautrēšanās no sava viedokļa.


B.    Augstas efektivitātes principi. Darbības, kurām ir vērts veltīt savu laiku!

1.    Tas, kas nes jaunaradi, sanāk rotaļīgi.
2.    Tas, kas sekmē ne tikai mērķa, bet jūsu dzīves mērķa sasniegšanu.
3.    (neizskaidrošu sīkāk, bet šis punkts daudzus šobrīd pārsteigs) Tas, ko izdarīt ir neiespējami, vai precīzāk, pēc citu cilvēku domām – neiespējami ;)
4.    Lietas, kas līdzīgas tām, ko realizējis veiksmīgs, jums tīkams cilvēks, autoritāte, drosminieks.
5.    Tas, ko var deleģēt, automatizēt, ietaupot līdzekļus (šādu lietu ir ļoti daudz).
6.    Tas, kas ir kaifīgi.
7.    Lietas, kuras nelauž jūsu dabu, kuras ir jūsu rakstura īpašību un prasmju apvienojums.
8.    Darbības, kuras veicot, jūs izjūtat entuziasmu un uzbudinājumu (arī seksuālu).
9.    Lietas, kuras nesīs prieku ne tikai jums vienam.
10.    Dāvināšana.

Katrs no šiem punktiem tiks izskatīts smalkāk no ekonomiskā, bioenerģetiskā un sociālā skatu punkta. Šie principi ir balstīti uz cilvēka enerģētiskās un fiziskās veselības atsauci.


Esi vesels!

Lai viss veicamais tiek gara veselumam,
ķermeņa veselībai un dvēseles iespēju izziņai.

Andžejs

Andzejs Reiters

Kādreiz bij jāmācās piedošana tagad pieņemšana. Šī dīvainā īpašība būs nepieciešama ar katru dienu vairāk;)

by Andzejs Reiters

Andzejs Reiters

@Selegovskis Kad cīnos es it kā atgiežos pats pie sevis. Kad kādam no skolniekiem sāk izdoties tie ir svētki man pašam! Paldies Tev;)

by Andzejs Reiters

Andzejs Reiters

Šodien atsāku pasniegt Taizemes boksu: 17:00 Duntes ielas zālē, gaidu visus gan iesācējus gan pratējus!

by Andzejs Reiters

Kontaktforma

Vārds

Invalid Input
E-pasts *

Invalid Input
Tālrunis *

Invalid Input
Ziņa *

Invalid Input
Drošības kods Drošības kods Invalid Input

Andžejs Reiters
Tālrunis: +371 29725664
ar@andzejsreiters.com

The Miami Dolphins unveiled their new starting quarterback for the 2017 season Thursday. Jay Cutler's appearance was brief, but the 12-year veteran was able to show what he can do. In two series of work during Miami’s 31-7 loss to the Baltimore Ravens, Cutler had a couple of impressive throws. Ryan Tannehill Jerseys He connected with receiver DeVante Parker on a 16-yard timing route for a first down. They teamed up again on a 20-plus-yard gain that was called back due to a holding penalty, with Cutler showing good pocket presence to extend the play.

Overall, Cutler was 3-of-6 passing for 24 yards. Both of his drives resulted in punts. Cameron Wake Jerseys “He was good,” Dolphins coach Adam Gase said at halftime. “We kind of got the tempo going and got comfortable. Jarvis Landry Jerseys He had a couple really nice moves in the pocket, pushing up and making a couple guys miss. We had penalties on the play, so it was negated. But he felt good. He took a hit there on the screen. He's having fun."

QB depth chart: It was a short night for Miami’s top two quarterbacks. Jay Ajayi Jerseys Cutler and Matt Moore both played two series; Moore was 3-of-5 passing for 11 yards. The real competition is for Miami’s No. 3 quarterback job between David Fales and Brandon Doughty. Neither quarterback did much to stand out. When it was starters vs. starters, the Dolphins looked ... average. Miami’s first-team defense played well against the Ravens, who didn’t have starting quarterback Joe Flacco due to injury. Mario Williams Jerseys The Dolphins held Baltimore’s Ryan Mallett-led offense scoreless in the first quarter, which included a fourth-down stop and interception by cornerback Xavien Howard. However, the Dolphins’ first-team offense failed to capitalize and put points on the board. Cutler had a few highlight throws, but too many penalties kept Miami from moving the ball.