Saņem jaunumus e-apstā!

Nosūtīt ziņu...

Download Video: MP4, WebM, Ogg
HTML5 Video Player by VideoJS

Kredīts krīzes laikā

Ja laiki ir nestabili, vislielākā bagātība ir stabilitāte savas mājas pagalmā. Šādi vienā teikumā varētu apzīmēt cilvēka attiecības ar visa veida parādiem šobrīd.

Finanšu sistēmās ir visdažādākie kredītu veidi: līzings, hipotekārais kredīts, overdrafts u.c. - ar nelielām atšķirībām, tomēr princips ir nemainīgs: to, ko es vēlos, iegūstu tūlīt, bet maksāju pēc tam. Attieksme pret šo principu diemžēl dažādos laikos mainās: kredīts, kurš ir paņemts stabilitātes jeb augšupejas brīdī, ir nosacīti drošs - katrs to atdod savā ātrumā un, ja nevar atdot, tad atdod daļu sava biznesa vai daļu savas dzīves enerģijas.


Krietni interesantāk izskatās šī shēma krīzes laikā: ja nevaru atdot, aizņemos no draugiem, teikdams: „Tūlīt, tūlīt man pārskaitīs par pasūtījumu tā un tā firma, kā saņemšu, uzreiz atdošu". Paiet kāds laiks, taču firma ar maksājumu kavējās: nevajag aizmirst - grūti laiki ir visiem. Draugs nav apmierināts, jo, kamēr jūs gaidījāt ienākam naudu kontā, jūsu draugam šī nauda kļuva ļoti būtiska, jo arī viņam kāds tieši tāds pats optimists nesamaksāja (sarakstu varētu turpināt padsmitajā pakāpē). Skumjākais ir tas, ka ķēdi neviens nevēlas pārraut, vēlme citiem uzlikt atbildību par savām darbībām transformējas uz biznesu, tad uz attiecībām, tad uz ģimeni, tad pienāk manas mājas pagalms, kurā nav stabilitātes, jo rakstura īpašība: „haļava"; „kāds cits"; „gribu, gribu"; „varbūt rīt" ir paveikusi savu - ievedusi strupceļā.

Ceļš, kā no šī stāvokļa iziet, nav vajāt kādu konkrētu kreditoru vai parādnieku, bet gan pārtraukt slimīgo pārkreditēšanās ķēdi un virzīties tālāk ar tādiem soļiem, kas atbilst konkrētā laika realitātēm.

Sanācijas plāns: Savediet savu finanšu pagalmu kārtībā, atbrīvojot to no visādiem kredītiem. Atbrīvojiet no sevis tos, kuri ir parādā jums (atlaidiet procentus, pārskatiet grafikus, ja ir drosme: atlaidiet visu summu un uzdāviniet cilvēkam veiksmes vēlējumu). Tas, kurš ir iespiests sprukās, nekad nevēlēs laimi kāda cita biznesam, viņš drīzāk dusmosies uz to.

Turiet tieši tik lielu preces daudzumu, cik tā ir nepieciešama pašreizējiem tirgus apstākļiem, lieks preces daudzums ir bremzējoša un nekustīga enerģija, nemaz nerunājot par to, ka tie ir iesaldēti līdzekļi - nauda. Preci pārvēršot naudā, pat mazā naudā, tā turpina apriti. Ja aprite ir krietni mazāka, viss normāli, krīzes laikā ir mazāks arī pieprasījums.

Cerības. Cerības ir tas pats kredīts: es savu enerģiju veltu kaut kam, ko man ļoti gribētos, lai notiek. Lai nepiedzīvotu vilšanos, savu enerģiju vajag veltīt tam, kas joprojām ir strādājošs, kaut vai ar krietni mazāku ienākumu.

Atbrīvojiet no neīstiem solījumiem cilvēkus sev apkārt, darbinieks, kuram saka: būs labi, tu noteikti saņemsi nākamajā mēnesī. Tas no jūsu uzņēmuma kopējā spēka paņems tādu enerģijas daudzumu, kādu patērēsiet viņam vilcinoties, mānoties un nesakot. Ja sieva sev iegalvo, ka viņas vīrs ir bagātāks, iejūtīgāks, džentelmeniskāks nekā viņš ir, samērā smagu ievainojumu saņem abi: vīrs, kuram tādējādi tiek piedāvāts būt ne viņam pašam, sāk slimot ar alkoholismu, potences problēmām, aptaukošanos. Sieva par savu sapņu translēšanu uz citu, saņem to nepiepildīšanu un virkni slimību - kā enerģētisko atsitienu. Atkāpe par ģimeni biznesā ir analoģisks „bums".

Ja parādā esat jūs: draugam, bankai, dzīvei. Atcerieties: parāds ir cilvēka nespēja piedot sev, ka esmu kļūdījies. Nespēju piedot sev energoinformatīvi sauc: „esmu parādā". Atrisiniet šo īpašību vai notikumu sevī un parāds pazudīs. Pareizāk sakot, tikai no šī mirkļa jūs ieraudzīsiet, kā to ir iespējams nesāpīgi nodzēst.

Divi balti un divi melni piemēri, lai motivētu veikt sanāciju finanšu lietās:

  1. Virzīties tālāk nenozīmē zākāt kādu konkrētu ministru (angļu valodas lingvistu), jo viņš ir spoguļattēls tam, kā es pats skatos uz pasauli šobrīd. Kāda tauta, tādi viņas vadoņi.
  2. Ja tomēr tās visas ir muļķības un nekādus parādniekus no sevis atlaist nevajag, tad apskatiet šādu shēmu: viens ir parādā un dusmojās uz to, kuram ir parādā, savukārt tas, kurš dusmojās, ir bez naudas, jo kāds ir parādā viņam, un tas, kurš viņam nevar atdot, to nevar izdarīt, jo gaida naudu no vēl kāda (visi dusmojās). 1< 2 < 3 < 4< 5, tātad, pirmais cilvēks saņem pieckārtēju dusmu sitienu (zināmās aprindās tas saucās „astrālais karatē"). Uzņēmumu iznīcināt ar šādu belzienu var diezgan viegli, bet, ja vadītājs ir spēcīgs, tad saņem ģimene (sorry, smags piemērs, bet tāda ir realitāte).

Baltie:

  1. Kā jau zināms, īstie menedžeri pamostas tikai krīzes apstākļos, un, ja kādā rītā ir redzams jauns ceļš biznesa attīstībai, soļus ir patīkamāk veikt ar brīvām rokām, paralēli nenodarbojoties ar vecajiem parādiem. Varu atklāt noslēpumu: tikai tajā brīdī, kad parādi ir nolīdzināti, parādās jaunais ceļš. Līgumsaistības ir kā izpletnis aiz sacīkšu auto.
  2. Ja cilvēkam neviens nav parādā, un viņš nav parādā - nevajag sevi iedomāties labāku esam un jātiek vaļā no visiem, kuri viņu mēģina noturēt sev izdevīgā situācijā - tad iestājas laime. Nauda ir ārkārtīgi svarīga, diemžēl viena pati tā nenes laimi, taču nauda, reizē ar sevis pieņemšanu un sevis pareizu realizēšanu, ir Laime. Pilns komplekts.
Andzejs Reiters

Kādreiz bij jāmācās piedošana tagad pieņemšana. Šī dīvainā īpašība būs nepieciešama ar katru dienu vairāk;)

by Andzejs Reiters

Andzejs Reiters

@Selegovskis Kad cīnos es it kā atgiežos pats pie sevis. Kad kādam no skolniekiem sāk izdoties tie ir svētki man pašam! Paldies Tev;)

by Andzejs Reiters

Andzejs Reiters

Šodien atsāku pasniegt Taizemes boksu: 17:00 Duntes ielas zālē, gaidu visus gan iesācējus gan pratējus!

by Andzejs Reiters

Kontaktforma

Vārds

Invalid Input
E-pasts *

Invalid Input
Tālrunis *

Invalid Input
Ziņa *

Invalid Input
Drošības kods Drošības kods Invalid Input

Andžejs Reiters
Tālrunis: +371 29725664
ar@andzejsreiters.com

The Miami Dolphins unveiled their new starting quarterback for the 2017 season Thursday. Jay Cutler's appearance was brief, but the 12-year veteran was able to show what he can do. In two series of work during Miami’s 31-7 loss to the Baltimore Ravens, Cutler had a couple of impressive throws. Ryan Tannehill Jerseys He connected with receiver DeVante Parker on a 16-yard timing route for a first down. They teamed up again on a 20-plus-yard gain that was called back due to a holding penalty, with Cutler showing good pocket presence to extend the play.

Overall, Cutler was 3-of-6 passing for 24 yards. Both of his drives resulted in punts. Cameron Wake Jerseys “He was good,” Dolphins coach Adam Gase said at halftime. “We kind of got the tempo going and got comfortable. Jarvis Landry Jerseys He had a couple really nice moves in the pocket, pushing up and making a couple guys miss. We had penalties on the play, so it was negated. But he felt good. He took a hit there on the screen. He's having fun."

QB depth chart: It was a short night for Miami’s top two quarterbacks. Jay Ajayi Jerseys Cutler and Matt Moore both played two series; Moore was 3-of-5 passing for 11 yards. The real competition is for Miami’s No. 3 quarterback job between David Fales and Brandon Doughty. Neither quarterback did much to stand out. When it was starters vs. starters, the Dolphins looked ... average. Miami’s first-team defense played well against the Ravens, who didn’t have starting quarterback Joe Flacco due to injury. Mario Williams Jerseys The Dolphins held Baltimore’s Ryan Mallett-led offense scoreless in the first quarter, which included a fourth-down stop and interception by cornerback Xavien Howard. However, the Dolphins’ first-team offense failed to capitalize and put points on the board. Cutler had a few highlight throws, but too many penalties kept Miami from moving the ball.