Saņem jaunumus e-apstā!

Nosūtīt ziņu...

Download Video: MP4, WebM, Ogg
HTML5 Video Player by VideoJS

Mednieks un medījums XXI gs.

Tūkstošiem gadu planēta Zeme ir dzīvojusi lēnākos vibrāciju frekvences viļņos nekā šodien. Zemei nekad agrāk nav bijusi dominējošā mērvienība - ātrums. Jēdziens „apsteidz laiku" neko neizteiktu viduslaiku cilvēkam. Lai iesētu ražu, to gaidītu, novāktu, pārstrādātu, ir nepieciešams mērens darbs. Tā ir dzīvesziņa, kura bija dominējoša toreiz. Taču, lai dzīvotu šajā, vēl straujāk progresējošajā laikmetā, ir nepieciešamas pavisam citas rakstura īpašības. Varētu pat teikt - pilnīgi pretējas.


Neviena sabiedrība nav mīlējusi „izlēcējus". Viņi dzīvo savādāk. Spilgtie nekad nespēj strādāt vienmērīgi, viņi veic lēcienu, iegūst rezultātu - izpumpējas par 100% vienā mirklī un pēc tam guļ, vēro, pārrauga spēles lauku.

Mednieks

Azartiskie cilvēki, mednieki un dēkaiņi ir progresa virzītāji. Taču šie varoņi rada vislielākās problēmas un tieši tādēļ ir ļoti nemīlēti miermīlīgo vidū. Lieta tāda, ka šo cilvēku kategorija ir Mednieki gan pēc ģenētiskā koda, gan pēc iemiesošanās uzdevuma.

Šī iezīme, protams, nav saistīta ar medībām tiešā nozīmē. Tā izpaužas kā īpašs dzīvesveids: degsme pēc mērķa sasniegšanas, pacietība, ja izvēlētais virziens ir pareizs. Mednieku nevar piespiest strādāt ierobežotu darba laiku. Mednieks nekad nepirks preci līzingā (ja vien tas nebūs darba instruments), Mednieks krietni efektīvāk strādās krīzes apstākļos nekā miera laikos, viņš nekad neslimos (pat visnedraudzīgākajā vidē), ja atradīsies uz sev tīkamā ceļa, un saslims, pat aizies bojā, ja kāds viņu piespiedīs ievērot sabiedrības normas. Lai neliktos, ka mēs runājam par kādu konkrētu tipāžu, kurš it kā ir pareizs, būtu godīgi konstatēt, ka šo divu raksturu apraksti atbilst vienam cilvēkam, tikai dažādās viņa darbības hipostāsēs. Katru reizi, kad es daru pareizo - gādāju par savu bērnu, cīnos par savu biznesu, skrienu uz randiņu pie mīļotās, aizstāvu dzimteni -, es jūtu pārdabisku spēku. Savukārt, kad eju uz nemīlamu darbu, tiekos ar neīsto cilvēku, slimība ir klāt. Jo nepareizāks virziens, jo slimība dramatiskāka. Runa ir ne tikai par fizioloģiju. Cilvēka pareizās darbības virziens ir identificējams: ja, atrodoties šajā ceļā, jūs jūtat spēku pieplūdumu, seksuālās enerģijas palielināšanos, vēlmi mazāk ēst un veselīga azarta klātbūtni, mērķis ir pareizs. Katrs cilvēks ir sastapies ar situāciju, kurā viņš konstatē, ka nav pamanījis tikšanos, kura skaidri ierakstīta plānotājā. Šajā brīdī visi apziņas un enerģētiskie centri ir pretojušies, lai cilvēks neietu pa ceļu, kurš viņam nesīs negāciju.

Šajā shēmā ir virkne par enerģiju informējošu (energoinformatīvu) faktoru. Dzīva, aktīva cilvēka instinkts jeb pareizāk talants ir Mednieka instinkts, un tas atrodas katrā cilvēkā. Ne televizora pults, bet dzīves degsme ir cilvēka veiksmes atslēga.

Ievērojamiem stratēģiem, miljonāriem, režisoriem, nekomerciālas mākslas pārstāvjiem šis gēns ir iedarbinātā stāvoklī, viņi neatšķir dzīvi no medībām, tas ir vienots enerģijas plūdums. Ja cilvēkam šis instinkts ir spēcīgi izteikts, bet tas netiek lietots, tas sāk iznīcināt pašu tā īpašnieku, vai sāk ietekmēt ģimeni, citus cilvēkus, izraisot zināmu vētru. Tādēļ arī visi nerealizētie neieredz biznesa cilvēkus jeb tos, kuri ir atraduši izpausmi savam mednieka instinktam.

Nevajadzētu domāt, ka šīs īpašības piemīt tikai uzņēmējiem, ar šo komplektu ir apveltīts jebkurš. DRD4 gēns pamostas ikkatrā cilvēkā, ja rod izmantojumu.

Tagad aplūkosim šo pašu īpašību shematiski:

Mednieka spēja strauji sakoncentrēt visu enerģiju vienā punktā, neskatoties uz nogurumu vai ievainojumiem, ir uzvara - valūta, ko šajā publikācijā mēs dēvējam par „medījumu". Veiklas enerģijas transformācijas rezultāts ir darījums un metode, kā iegūt uzvaru.


Kopsavilkumā Mednieka pazīmes ir:

  • spēja vērot, pamanīt sīkas nianses,
  • domāt ar apceres palīdzību, respektīvi, neveltīt spēkus tajā vietā un tajā laikā, kur tie nenesīs rezultātu,
  • augsta koncentrācija uz vairākiem faktoriem vienlaikus,
  • spēja degt par to, ko daru pašreiz,
  • 100% spēka pielikšana izšķirīgajā mirklī, intuīcija - īstā mirkļa jušana,
  • spēja apslēpt emocijas, noslēpties,
  • veikli mainīties, pielāgojoties izmaiņām.

Jebkurš cilvēks ir sastapies ar situāciju, kad izšķirīgā mirklī viņš paveic darbību, kas no veselā saprāta viedokļa ir neiespējama. Strādājot par glābēju, man ir nācies redzēt, kā sieviete apgāž mašīnu, pat kokus, zem kuriem atrodas viņas bērns, vēlāk, kad atgūstas no šoka, netic notikušajam.

Viss, kas jāpaveic, lai sevī pamodinātu šo gēnu, ir atrast faktoru, kurš jūs tik ļoti personiski satrauc, aizskar, uzrunā, ka uz āru izlaužas nekontrolēta, radoša un ar spēku apveltīta darbība. Šo darbību var notēmēt konkrētā virzienā, un nevis uzsprāgt, bet nomērķēt un izšaut. Lai iemācītos šo emociju izsaukt regulāri, ir jāfiksē konkrēts simbols, kurš asociējas ar to: krāsu gamma, mūzika, ķermeņa kustība, noteiktas frekvences skaņa. Simbols jāsaglabā „pastkastītē uz pieprasījumu" un jāpārkonvertē impulsa režīmā. Viss - produkts gatavs.

Medījums

Neatkarīgi no tā, vai jūsu medījums ir komerciāls pasākums vai ģimenes apgādāšana, tam ir gala ekvivalents - guvums. Un, kā jau visi atceras no seno laiku leģendām, Šamanis nekad nedos svētību medībām, ja tas būs vienpersonisks, egoistisks pasākums. Spēku Medniekam dod nolūks - ka daļu jeb daudz viņš aiznesīs savam ciematam, ģintij.

Pavisam konkrēti:

100% guvuma = 90% tīra ienākuma medniekam, un ar to viņš var darīt, ko grib. 10% ir obligāti jāatdod baznīcai (kādai tieši, brīva izvēle). Mans labs draugs, kuram ir veiksmīgs, starptautisks kokmateriālu bizness, katru gadu paņem vienu pusaudzi no trešās pasaules attīstības valstīm un maksā par viņa labu izglītību ar visu dzīvošanu Londonā. Tas prasa tikai 10% no viņa peļņas, un vēl par šo viņa rīcību zina tikai viņa draugi, bez jebkādām PR aktivitātēm.

Ja cilvēks domā, ka desmitā tiesa nav vajadzīga un neviens viņam galvā neielīdīs, tad viņam tiek noņemti 20% medījuma, Žargonā tas saucas „melnais divdesmitnieks" (zaudējumi, nejaušības, zādzības utt.), kur daba pati noskaita savu daļu.

Ievērojot šīs proporcijas, jebkuros laikos darījumiem sekos veiksme, bet medniekam - veselība. Tā ir biznesa higēna.

Medījuma dalīšana ir ne mazāk svarīga kā tā iegūšanas process.

Vislielākā kļūda, ar ko es sastopos biznesa konsultācijās, ir tas, ka konkrēts darbonis saka: tā ir mana godīgi nopelnīta nauda, visi man tikai traucē un nosūknē enerģiju, cenšas atņemt naudu: sieva, sekretāre, darbinieki, nodokļu inspekcija, ceļu policisti, mīļākā utt.

Medību veiksme vienmēr sastāv no tā, kurš iegūst, un no tā, kurš sagaida pie pavarda.

Katru reizi, kad mēs apvainojam iedvesmas devēju (par kura esamību dažreiz pat nenojaušam), mēs samazinām sava guvuma lielumu. Tā ir praktiskā energoinformātika.

Mednieks un medījums ir ļoti saistīti jēdzieni, pārskatiet viņu proporcijas, un veiksme vienmēr stāvēs pie „jūsu Lexus durvīm".

P.S. Ja jums ir laba apetīte, un jūs vēlaties pelnīt ļoti daudz, tad jums nāksies apgūt citas, krietni dziļākas shēmas. Tajās viss būs atkarīgs no tā, ko vēlēsieties darīt ar iegūto un kāds egrigors nodarbosies ar jūsu nodoma energoapgādi.


Andžejs Reiters

Globalaccess

Andzejs Reiters

Kādreiz bij jāmācās piedošana tagad pieņemšana. Šī dīvainā īpašība būs nepieciešama ar katru dienu vairāk;)

by Andzejs Reiters

Andzejs Reiters

@Selegovskis Kad cīnos es it kā atgiežos pats pie sevis. Kad kādam no skolniekiem sāk izdoties tie ir svētki man pašam! Paldies Tev;)

by Andzejs Reiters

Andzejs Reiters

Šodien atsāku pasniegt Taizemes boksu: 17:00 Duntes ielas zālē, gaidu visus gan iesācējus gan pratējus!

by Andzejs Reiters

Kontaktforma

Vārds

Invalid Input
E-pasts *

Invalid Input
Tālrunis *

Invalid Input
Ziņa *

Invalid Input
Drošības kods Drošības kods Invalid Input

Andžejs Reiters
Tālrunis: +371 29725664
ar@andzejsreiters.com

The Miami Dolphins unveiled their new starting quarterback for the 2017 season Thursday. Jay Cutler's appearance was brief, but the 12-year veteran was able to show what he can do. In two series of work during Miami’s 31-7 loss to the Baltimore Ravens, Cutler had a couple of impressive throws. Ryan Tannehill Jerseys He connected with receiver DeVante Parker on a 16-yard timing route for a first down. They teamed up again on a 20-plus-yard gain that was called back due to a holding penalty, with Cutler showing good pocket presence to extend the play.

Overall, Cutler was 3-of-6 passing for 24 yards. Both of his drives resulted in punts. Cameron Wake Jerseys “He was good,” Dolphins coach Adam Gase said at halftime. “We kind of got the tempo going and got comfortable. Jarvis Landry Jerseys He had a couple really nice moves in the pocket, pushing up and making a couple guys miss. We had penalties on the play, so it was negated. But he felt good. He took a hit there on the screen. He's having fun."

QB depth chart: It was a short night for Miami’s top two quarterbacks. Jay Ajayi Jerseys Cutler and Matt Moore both played two series; Moore was 3-of-5 passing for 11 yards. The real competition is for Miami’s No. 3 quarterback job between David Fales and Brandon Doughty. Neither quarterback did much to stand out. When it was starters vs. starters, the Dolphins looked ... average. Miami’s first-team defense played well against the Ravens, who didn’t have starting quarterback Joe Flacco due to injury. Mario Williams Jerseys The Dolphins held Baltimore’s Ryan Mallett-led offense scoreless in the first quarter, which included a fourth-down stop and interception by cornerback Xavien Howard. However, the Dolphins’ first-team offense failed to capitalize and put points on the board. Cutler had a few highlight throws, but too many penalties kept Miami from moving the ball.