Saņem jaunumus e-apstā!

Nosūtīt ziņu...

Download Video: MP4, WebM, Ogg
HTML5 Video Player by VideoJS

Par ķermeņiem II daļa

Lai cilvēka izaugsme (profesionālā, garīgā, kosmiskā, personības izaugsme, radošā attīstība) būtu harmoniska, kā arī paša cilvēka kontrolēta un vienmērīga, ir nepieciešama zinība par to, kāda darbība attīsta katru no ķermeņiem.


Kādēļ tas ir svarīgi?

Ja cilvēkam ir attīstīts gribas centrs, visdrīzāk radošās izpausmes būs samazinātas, savukārt, ja attīstīts intuitīvais ķermenis, tad radošajām darbībām viss būs labi, toties loģika un mentālais ķermenis atpaliks. Ar koptu karmisko ķermeņi cilvēks iegūs mieru, mirdzumu un sensorās spējas, bet ar dominējošu „instinktu un somātikas" ķermeni būs veiksmīgs biznesā.

Lai ikkatrs varētu precīzi izvērtēt, kurā tieši dzīves jomā jums ir spēku pārsvars, bet kurā enerģija bremzējas, zemāk minētajā tabulā ir skaidri noformulēts, kas ir jādara, lai attīstītu dažus no cilvēkam esošajiem ķermeņiem.

Kā strādāt ar šo tabulu?

Izvērtējiet sevi un apskatieties, kura ķermeņa kompetencē esošās darbības dominē Jūsu domāšanas veidā jeb pasaules uztverē. Tālāk konstatējiet, kurš no ķermeņiem ir attīstīts visvājāk.

Kad šī atšķirība ir konstatēta, ieviesiet savā dzīvē jaunu paradumu, piemēram, vairāk attīstīt „karmisko ķermeni". Tātad: piedot, tikt galā ar saviem parādiem, aizvainojumiem, pateikties sev.

Ja vājāks ir kāds cits ķermenis, lieciet visu uzsvaru uz tā pilnveidošanu. Nebaidieties no tā, ka ķermeņi paliks vienmērīgāk attīstītāki. Jūs savu individualitāti nezaudēsiet, tikai vēl vairāk iegūsiet jaunas un interesantas savas personības šķautnes. Jo vairāk slīpējumu dimantam, jo dārgāks briljants no tā veidojas.

Ķermeņi

 1. Fiziskais:
  Kopt ķermeni - nodarboties ar fizkultūru, attīstīt lokanību un fizisko izveicību + fizioterapija vai joga. Viss, kas nostiprina mugurkaulu.
 2. Enerģētiskais ķermenis:
  Staipīšanas, žāvāšanās, aukstuma terapija, Cigun, tai-či, pastaigas pa mežu, aromātterapija (sevišķi eikalipts, kadiķis, vaska sveces iedarbība).
 3. Astrālais:
  Smieties, smieklu terapija, trenēta doma - iemācīties izjust dažādus stāvokļus. Tāpat kā ēteriskajam ķermenim - aukstuma terapija.
 4. Mentālais:
  Zinātne, loģika, jaunu paradumu ieviešana, pozitīvās, konstruktīvās domāšanas tehnikas.
 5. Karmiskais ķermenis:
  Uzvedības, energoinformatīvo attiecību ētikas zinība, gribas attīstīšana, paškontroles vingrinājumi, garīgās attīstības ceļu zinība, piedošana, pateicība pāridarītājiem, vecu parādu un attiecību nokārtošana, atlaišana.
 6. Intuitīvais:
  Māksla, sensoro spēju attīstīšana, harmonijas likumu, kompozīcijas studijas, trenēta spēja domāt sajūtās, tēlos, nevis vārdu frāzēs. Vingrinājums „apklušana", dzenbudisma prakse, transcendentālās meditācijas veidi.
 7. Grācijas un ritma ķermenis:
  Mūzika, dabas procesu zinība, jušana, dažādas sporta disciplīnas, deja, horeogrāfija, bezkontakta cīņas vingrinājumu praktizēšana.
 8. Somātikas, instinktu ķermenis:
  Medības, bizness, sacensības, dzīvošana, atrašanās dabā.
 9. Mīlestības ķermenis:
  Piedošana, altruisms, sevis mīlestība, pateicība, kalpošana (mācībai, skolotājam, kanālam - bet ne kalpošana vainas apziņas
  dēļ).
 10. Supermentālais un atmiskais ķermenis:
  Dažādu talantu meklēšana un kultivēšana sevī, iekšējā klusuma tehnikas, ieklausīšanās stāvoklī pēc lūgšanas (tas brīdis, kad esmu izteicis savas vēlmes uz debesīm, tad apklustu domās un uzmanīgi klausos, ko Tēvs vēlas no manis (atgriezeniskā perspektīva ikonogrāfijā)).
 11. Pretpols- brūnais ķermenis:
  Brūnā ķermeņa gala produkti ir dažādi - akmeņi ķermenī, iekaisumi un aizcietējumi un visas tās neizteiktās dusmas, kas sakrājas aknās. Šis ķermenis ir katram cilvēkam un atbild par trūdēšanas jeb pašiznīcināšanās procesiem. Viņš godīgi pilda savu darbu, lai attīrītu visus pārējos ķermeņus un paralēli ievieš tajos zināmu nekārtību. Šī destrukcija ir tikai tik liela, lai neļautu iestāties statiskam stāvoklim - slinkumam un pašapmierinātībai. Lai strādātu ar šo ķermeni, būtiskākais ir regulāri to attīrīt - i
  zbļaut uzkrājušās dusmas, veikt dažādas badošanās tehnikas, izspēlēt psihodrāmas un izteikt slēptas fantāzijas (ja kāds saka, ka viņam tādu nav, lai nemelo, tādas ir pat priesteriem :D).

Guvumi, attīstot šos ķermeņus:

 • Es kļūstu skaistāks kā kosmosa pilsonis;
 • Palielinās uzticēšanās cilvēkiem, un citiem gribas uzturēties tuvumā šim mirdzumam;
 • Es iegūstu daudz talantu un iemantoju savu kosmisko kanālu;
 • Kļūstu mierīgs, bet pēc tam - arī veiksmīgs;
 • No tā, ka es strādāju ar sevi, kaut kur pasaulē nenotiek karš un kaut kur citur kāds izveseļosies - kādēļ? Jo tieši mana izveseļošanās bija par iemeslu tam, lai kāds slimību egregors nesaņemtu enerģiju un tādejādi iznīktu vispār. Ja es atveru savu talantu kanālu, kaut kur pasaulē piedzimst bērniņš. Tie ir svētki visumam;
 • Pasaule ir krietni vairāk vienota, nekā mēs to varam iedomāties.

 

Sāc jau šodien!

Veiksmi!

Andzejs Reiters

Kādreiz bij jāmācās piedošana tagad pieņemšana. Šī dīvainā īpašība būs nepieciešama ar katru dienu vairāk;)

by Andzejs Reiters

Andzejs Reiters

@Selegovskis Kad cīnos es it kā atgiežos pats pie sevis. Kad kādam no skolniekiem sāk izdoties tie ir svētki man pašam! Paldies Tev;)

by Andzejs Reiters

Andzejs Reiters

Šodien atsāku pasniegt Taizemes boksu: 17:00 Duntes ielas zālē, gaidu visus gan iesācējus gan pratējus!

by Andzejs Reiters

Kontaktforma

Vārds

Invalid Input
E-pasts *

Invalid Input
Tālrunis *

Invalid Input
Ziņa *

Invalid Input
Drošības kods Drošības kods Invalid Input

Andžejs Reiters
Tālrunis: +371 29725664
ar@andzejsreiters.com

The Miami Dolphins unveiled their new starting quarterback for the 2017 season Thursday. Jay Cutler's appearance was brief, but the 12-year veteran was able to show what he can do. In two series of work during Miami’s 31-7 loss to the Baltimore Ravens, Cutler had a couple of impressive throws. Ryan Tannehill Jerseys He connected with receiver DeVante Parker on a 16-yard timing route for a first down. They teamed up again on a 20-plus-yard gain that was called back due to a holding penalty, with Cutler showing good pocket presence to extend the play.

Overall, Cutler was 3-of-6 passing for 24 yards. Both of his drives resulted in punts. Cameron Wake Jerseys “He was good,” Dolphins coach Adam Gase said at halftime. “We kind of got the tempo going and got comfortable. Jarvis Landry Jerseys He had a couple really nice moves in the pocket, pushing up and making a couple guys miss. We had penalties on the play, so it was negated. But he felt good. He took a hit there on the screen. He's having fun."

QB depth chart: It was a short night for Miami’s top two quarterbacks. Jay Ajayi Jerseys Cutler and Matt Moore both played two series; Moore was 3-of-5 passing for 11 yards. The real competition is for Miami’s No. 3 quarterback job between David Fales and Brandon Doughty. Neither quarterback did much to stand out. When it was starters vs. starters, the Dolphins looked ... average. Miami’s first-team defense played well against the Ravens, who didn’t have starting quarterback Joe Flacco due to injury. Mario Williams Jerseys The Dolphins held Baltimore’s Ryan Mallett-led offense scoreless in the first quarter, which included a fourth-down stop and interception by cornerback Xavien Howard. However, the Dolphins’ first-team offense failed to capitalize and put points on the board. Cutler had a few highlight throws, but too many penalties kept Miami from moving the ball.