Saņem jaunumus e-apstā!

Nosūtīt ziņu...

Download Video: MP4, WebM, Ogg
HTML5 Video Player by VideoJS

Paldies!

Mēs dzīvojam uz skaistas un dāsnas planētas, tā mums visu dod: mājvietu, ēdienu un prieku no baudas par visu, ko šeit var iegūt. It viss uz šīs zemes ir radīts, lai gūtu prieku no tā, un tai pat laikā nekas no tā nav pats par sevi saprotams. Vai precīzāk - ir pats par sevi saprotams, bet tikai līdz laikam, kamēr saki tam: „Paldies!”

 

 

No vingrinājumu, meditāciju un tehniku rindām es nezinu neko stiprāku par šo: „Tas ir visu dodoši un visu aptveroši!”

Kad saku: „Man patīk”, es it kā mīlējos ar procesu, kas notiek. Kad saku: „Paldies”, saku: „Tu esi man prieku dodošs”. Ja saku „paldies” pāri darītājam, pateicos debesīm par spēju pārvarēt dusmas un aizvainojumu, kad saku: „Pieņemu”, akceptēju visas dzīvības formas uz zemes. No šī brīža, man par to nezinot, miljoni pieņem mani. Es piesaistu laimi, jo saku: „Diena ar Dievu”. Vai  var būt kas spēcīgāks par Tēva klātbūtni katrā manas dzīves dienā?

Kad saku „paldies” par to, kā nav, tas top. Kad saku „paldies” par lietu, tas man kļūst silts. Pat slimībai pasakoties, es to atlaižu, jo pasakos par nepareiza ceļa brīdinājumu.

Prieks par dzīvi cilvēkam piemīt, kamēr viņš priecājas par to, kamēr saka „paldies”. Ja vairs nesaka, process paliek, manta paliek, statuss, vara paliek, prasmes un talanti paliek, bet tie vairs nemirdz, tie vairs nesagādā prieku. Nauda ir, bet nopirkt par to nevar.

Tu esi skaists, tu esi īpašs, tāds vienīgais uz zemes! Pasaki sev „paldies” par to, un tad pasakies zemei par to, ka tā tev dod iespēju tādam būt. No šī brīža dzīve tevi mīlēs, - tā mīlēs, jo jutīsies tev vajadzīga.

Dari, ko proti vislabāk! Dari to šobrīd, un tava dzīve, tevi mīlot, aiznesīs līdz bagātībai. Tikai pasakies par to!


No vietas, kur mani sapņi dzīvoja, dodoties uz vietu, kur mani gaida un mīl.

P.S. skatoties filmu „Tas arī viss”, man iekrita acīs, cik daudz reižu Maikls Džeksons teica: „Paldies!” Viņš patiesi zināja noslēpumu!

Ar uzticēšanos un bez aizsardzības,

Andžejs

Andzejs Reiters

Kādreiz bij jāmācās piedošana tagad pieņemšana. Šī dīvainā īpašība būs nepieciešama ar katru dienu vairāk;)

by Andzejs Reiters

Andzejs Reiters

@Selegovskis Kad cīnos es it kā atgiežos pats pie sevis. Kad kādam no skolniekiem sāk izdoties tie ir svētki man pašam! Paldies Tev;)

by Andzejs Reiters

Andzejs Reiters

Šodien atsāku pasniegt Taizemes boksu: 17:00 Duntes ielas zālē, gaidu visus gan iesācējus gan pratējus!

by Andzejs Reiters

Kontaktforma

Vārds

Invalid Input
E-pasts *

Invalid Input
Tālrunis *

Invalid Input
Ziņa *

Invalid Input
Drošības kods Drošības kods Invalid Input

Andžejs Reiters
Tālrunis: +371 29725664
ar@andzejsreiters.com

The Miami Dolphins unveiled their new starting quarterback for the 2017 season Thursday. Jay Cutler's appearance was brief, but the 12-year veteran was able to show what he can do. In two series of work during Miami’s 31-7 loss to the Baltimore Ravens, Cutler had a couple of impressive throws. Ryan Tannehill Jerseys He connected with receiver DeVante Parker on a 16-yard timing route for a first down. They teamed up again on a 20-plus-yard gain that was called back due to a holding penalty, with Cutler showing good pocket presence to extend the play.

Overall, Cutler was 3-of-6 passing for 24 yards. Both of his drives resulted in punts. Cameron Wake Jerseys “He was good,” Dolphins coach Adam Gase said at halftime. “We kind of got the tempo going and got comfortable. Jarvis Landry Jerseys He had a couple really nice moves in the pocket, pushing up and making a couple guys miss. We had penalties on the play, so it was negated. But he felt good. He took a hit there on the screen. He's having fun."

QB depth chart: It was a short night for Miami’s top two quarterbacks. Jay Ajayi Jerseys Cutler and Matt Moore both played two series; Moore was 3-of-5 passing for 11 yards. The real competition is for Miami’s No. 3 quarterback job between David Fales and Brandon Doughty. Neither quarterback did much to stand out. When it was starters vs. starters, the Dolphins looked ... average. Miami’s first-team defense played well against the Ravens, who didn’t have starting quarterback Joe Flacco due to injury. Mario Williams Jerseys The Dolphins held Baltimore’s Ryan Mallett-led offense scoreless in the first quarter, which included a fourth-down stop and interception by cornerback Xavien Howard. However, the Dolphins’ first-team offense failed to capitalize and put points on the board. Cutler had a few highlight throws, but too many penalties kept Miami from moving the ball.