Saņem jaunumus e-apstā!

Nosūtīt ziņu...

Download Video: MP4, WebM, Ogg
HTML5 Video Player by VideoJS

Nauda un maksa par to!

Dzīvē vajag sasniegt lielus augstumus, uzstādīt un sasniegt mērķus, būt īpašam, neatkārtojamam. Nu nevar taču dzīvot kā lūzeris. Šādu cilvēku pūļi virzās uz lielām pilsētām un cenšas pierādīt, ka var! Ka ir mīlami. Ir mīlami par kaut to.

Taču vai šie mērķi nesīs viņiem sirds mieru? Ļoti īpašs cenšas kļūt tas cilvēks, kuram trūkst mīlestības gan no citiem, gan pašam pret sevi.


Nauda nes laimi un iespējas!

Te nav ne kripatas ironijas.

Cik liela nauda nes laimi?

Par naudu tiešam var nopirkt laimi sev tīkama pareiza dzīvesveida izskatā. Ar rocību var realizēt savas dvēseles vajadzības. Taču tiklīdz šis apjoms pārsniedz zelta ceļa griezumu, par naudas daudzumu ir jāmaksā.

Par naudu mēs maksājam! Pareizāk ,mēs slēdzam līgumu ar viņu (visi zina, kā viņu sauc).

Jo vairāk tu pelni, jo vairāk
laika vajadzīgs šīs naudas noturēšanai! Jāpārinvestē, jāiztur etiķete, vairāk jāmaksā nodokļi vai vismaz jāizdomā metodes, kā no tiem aiziet, jācīnās ar skaudību, viltus draugiem, kuri cenšas būt klātienē, kamēr nauda ir, jāmaksā ar savu brīvo laiku, par tikšanu līdz birojam, jāiekārto modernāk ofiss, jātrīc par ekonomikas svārstībām..... saraksts ir nebeidzams.

Bagātība ir nevis naudas daudzumā, bet iespaidos! Dzīves veidā, ko nauda dod.

Bet kā liecina manu klientu ikdiena, iespaidu viņiem jau sen vairs nav, viņi ar prieku skatās uz ceļotājiem, brīvmāksliniekiem, dziļu lauku iedzīvotājiem, un citādi domājošajiem, par kādiem viņi paši kādreiz tik ļoti vēlējās kļūt. Tagad tie ir tikai viņu sapņi.

Ir zelta ceļš, nevis vidus!

Ls, $, veselībā, homeostāzes darbībā, attiecībās un nepieciešamajā naudas daudzumā

Artis bija veikls darījumu pasaulē, tas bija viņa talants, prasme un prieks. Viņš atvēra veikalu un rotaļīgi viegli, sakārtojot pārvaldi, atlicināja laiku nākamā objekta atvēršanai. Strādājot jau ar diviem objektiem, viņa ienākumi auga un viņš varēja atļauties ceļot, priecāties un ilgāk mīlēties darbdienu rītos ar mīļoto sievieti vai divām;). Viņš taču valdīja pār savu biznesu un par notikumiem savā dzīvē arī.

Šajā vietā man gribas nedaudz paironizēt: daudzi darboņi domā, ka viņiem pieder bizness. Īstenībā biznesam pieder viņi, un tas viņus iegūst nepiedienīgās pozās vairākas reizes dienā.

Artim atvērās trešais, ceturtais, 25. objekts viņa veikalu ķēdē. Atveroties trīsdesmitajam veikalam, Artis pamanīja, ka mīlējas tikai brīvdienās, un vakara vīns ar drudzeni bija pārvērties par... vakara viskija glāzi? Protams, „nē”. Par vakara viskija pudeli, pēc kuras prasījās rīta kokaīns, lai varētu iet un no rīta atvērt nākamo objektu. Man Artis vairs nepatika, un es pārstāju ar viņu tikties. Viņā vairs nebija mirdzējuma.

Bija pagājuši mēneši, gandrīz gads, kad mani sazvanīja Artis. Viņš prasīja, vai var ierasties vēlāk uz tikšanos, jo
vēl jāuzraksta kursa darbam ievads.

"Kursa darbam?" es pārvaicāju, domādams, ka tas ir kāds slengs viskija un kokaīna maisījumam.

"Tagad daudz jāmācās," viņš atbildēja nedzirdēti spriganā balsī.

Man bija veiksme pazīt drosmīgu un ļoti dzīvīgu cilvēku. Tā ir arī šobrīd! Artis bija uzsācis mācības Ekonomikas augstskolā (nu atkal sagribējās paķēmoties :) ). Nekādas ekonomikas! Filozofijas koledžā mācās mans klients un draugs. Un kādu gan labumu viņa biznesam nes šādas studijas?! Nekādu! Tas patīk Artim, un es lepojos ar to. Oponenti teiks, ka manu biedru vidū ir parādījies vēl viens kosmonauts. Ir parādījies vēl viens vesels un dzīvs cilvēks, kurš ir pratis novilkt līniju starp atdevi un prieka apjomu no darāmā darba.

Attiecība /cena, kvalitāte/ ir visai pazīstama frāze biznesa vides cilvēkiem, bet cik ļoti citu skanējumu tā iegūst, ja šo pašu jautājumu mēs pagriežam pret savu dzīvi!

Vai tas ir darījums?

Bieži redzot bez-izteiksmju sejas darījumu meistariem ("haizivīm"), uzvarētājiem gribas teikt: "Ei, veči, jūs laikam zaudējāt darījumu! Ja nē, tad kādēļ es to redzu jūsu sejā? Es pazīstu Arti, viņš gan vinnēja!"

Kad atteicos no labi atmaksāta darba, pieņemot krietni zemāku amatu, daudzi teica: "Viņš ir zaudējis". Tā arī bija, tikai - viņiem. Mana dzīve maksā vairāk. Es biju izdomājis sistēmu, kurā strādāšu mazāk, bet pelnīšu vairāk. Es nopirku brīvo laiku savai dzīvei.

Nobeiguma vietā

Kopš bērnības vēlējos kļūt par Mūku. Smieklīgi, bet tas bija mans sapnis! No tēva es biju saņēmis veiklumu darījumos un prasmi vienmēr "krist uz kājām", no vecmāmiņas - sirds siltumu.

Sestdienas rītā es pamodos kādas viesnīcas numurā, un telefona zvans mani aicināja uz brokastīm. Daudzi jau sēdēja pie brokastu galda, un pie mana šķīvja stāvēja aploksne ar naudas nominālu daudzumu. Vakardien, pasniedzot semināru „Bioenerģētika darījumu vidē”, šīs kompānijas darbinieki bija sarūpējuši man tāfeli ar flomāsteriem un glāzi ūdens pie pasniedzēja galdiņa. Gadus trīs atpakaļ, pirmo reiz' gatavojoties šim semināram, tobrīd man tuvs cilvēks teica: "Nu nezinu, vai tas kādām interesēs šajos ekonomiski grūtajos laikos..."

Nez, kādēļ es to atcerējos tieši šobrīd.

Es piecēlos un aizgāju līdz savam numuram. No balkona pavērās skats uz upi; es gribēju pabūt viens. Es biju aizmirsis šo savu sapni.

Mūks ir cilvēks, kurš dara to, ko vislabāk prot, un katra diena viņam atnes darba instrumentus, ēdienu, jumtu virs galvas un tieši tik naudas, cik nepieciešams, lai šodien realizētu to talantu, ko debesu Tēvs viņam devis. Viņam nepieder nekas, bet viņam ir viss!Andžejs Reiters

Fragments no jaunās grāmatas „Brokastis čempionam”

Andzejs Reiters

Kādreiz bij jāmācās piedošana tagad pieņemšana. Šī dīvainā īpašība būs nepieciešama ar katru dienu vairāk;)

by Andzejs Reiters

Andzejs Reiters

@Selegovskis Kad cīnos es it kā atgiežos pats pie sevis. Kad kādam no skolniekiem sāk izdoties tie ir svētki man pašam! Paldies Tev;)

by Andzejs Reiters

Andzejs Reiters

Šodien atsāku pasniegt Taizemes boksu: 17:00 Duntes ielas zālē, gaidu visus gan iesācējus gan pratējus!

by Andzejs Reiters

Kontaktforma

Vārds

Invalid Input
E-pasts *

Invalid Input
Tālrunis *

Invalid Input
Ziņa *

Invalid Input
Drošības kods Drošības kods Invalid Input

Andžejs Reiters
Tālrunis: +371 29725664
ar@andzejsreiters.com

The Miami Dolphins unveiled their new starting quarterback for the 2017 season Thursday. Jay Cutler's appearance was brief, but the 12-year veteran was able to show what he can do. In two series of work during Miami’s 31-7 loss to the Baltimore Ravens, Cutler had a couple of impressive throws. Ryan Tannehill Jerseys He connected with receiver DeVante Parker on a 16-yard timing route for a first down. They teamed up again on a 20-plus-yard gain that was called back due to a holding penalty, with Cutler showing good pocket presence to extend the play.

Overall, Cutler was 3-of-6 passing for 24 yards. Both of his drives resulted in punts. Cameron Wake Jerseys “He was good,” Dolphins coach Adam Gase said at halftime. “We kind of got the tempo going and got comfortable. Jarvis Landry Jerseys He had a couple really nice moves in the pocket, pushing up and making a couple guys miss. We had penalties on the play, so it was negated. But he felt good. He took a hit there on the screen. He's having fun."

QB depth chart: It was a short night for Miami’s top two quarterbacks. Jay Ajayi Jerseys Cutler and Matt Moore both played two series; Moore was 3-of-5 passing for 11 yards. The real competition is for Miami’s No. 3 quarterback job between David Fales and Brandon Doughty. Neither quarterback did much to stand out. When it was starters vs. starters, the Dolphins looked ... average. Miami’s first-team defense played well against the Ravens, who didn’t have starting quarterback Joe Flacco due to injury. Mario Williams Jerseys The Dolphins held Baltimore’s Ryan Mallett-led offense scoreless in the first quarter, which included a fourth-down stop and interception by cornerback Xavien Howard. However, the Dolphins’ first-team offense failed to capitalize and put points on the board. Cutler had a few highlight throws, but too many penalties kept Miami from moving the ball.