Saņem jaunumus e-apstā!

Nosūtīt ziņu...

Download Video: MP4, WebM, Ogg
HTML5 Video Player by VideoJS

Atbilde


Esi maigs! Pasakies par katru dzīves dienu, neuztver to kā pašu par sevi saprotamu. Cieni talantu jebkurā cilvēkā, kad redzi to, zini - tu sarunājies ar Dievu. Turi visaugstākos standartus, bet neesi lepns. Neapsmej skrandaiņus, nelepojies ar augstmaņiem, tici sirds dzirdei, netici līgumam, tāda nav, to izdomājis vergs priekš cita verga.

Dod siltumu un cel baznīcu, dari to katru dienu. Tici taisnīgumam, bet izvairies teikt, ka taisnība esi tu pats. Necenties būt veiksmīgs, tas ir smieklīgi un nabadzīgi pašā saknē. Piedod, pat ja nesaproti kādēļ. Piedod saprotot vainas iemeslu tu nemaz nepiedod, tas ir darījums, to var veikt ārpus sirds. Pat mazu domu sakot, atceries: tu biji arī agrāk, un viss ir pelnīts, tieši tāpat būsi uz priekšu un tevis radītā pasaule pēc simtiem gadu paskatīsies tev tieši acīs. Drosmīgi pieņemot lēmumus, viņus ir iespējams pieņemt. Kļūdīties var tikai tas, kurš saprot vārdu kļūda, tātad pieļauj domu, ka nepareizība kaut kur ir. Šāds cilvēks būs slikts padomnieks. Par darbiem samaksās gan drosmīgais, gan gļēvais, tikai drosmīgais būs izvēlējies pats kāda ir viņa pasaule un viņa alga.


Cilvēks pieder Tēvam un kļūst par radītāju brīdī, kad dara gaismu. Cilvēks cilvēkam piederēt nevar, jo daba vieno mūs īsi, un tik, cik pareizi tai, tik tas ir pareizi mums, bet mēs par to nezinām. Kad nelaižu vaļā pagātni, pagātne pārtop par šodienu, rītdiena paliek bez jaunrades. Ķermenis ir mūžīgs, ja dzīve ir pareiza. Kā ir pareizi, zina katrs cilvēks, zina to no bērnības. Darot pareizi, nav iespējams izdarīt nepareizi, šo likumu zina sirds, prāts, meklē tulkojumu. Cilvēks nemeklē neko, kad ir laimīgs. Laime meklē cilvēku vienmēr un atrod. Viņas zizlis ir laiks, bet to izvēlas cilvēks pats, priekš tam viņam griba. Ja kaut ko nopirki, nemānies sev, tā bija dāvana, tāpat kā nauda priekš tās. Naudu cieni tāpat kā maizi, un savu spēku vienlīdz. Ja tāds ir, tas tev pienākas. Tas pienākas tev, reizē ar biļeti uz rotaļu, kurā uzvara ir process.


Vispirms mīli un tad dari, ko gribi. Tā ir vienīgā brīvība, citu es nepazīstu.

Andzejs Reiters

Kādreiz bij jāmācās piedošana tagad pieņemšana. Šī dīvainā īpašība būs nepieciešama ar katru dienu vairāk;)

by Andzejs Reiters

Andzejs Reiters

@Selegovskis Kad cīnos es it kā atgiežos pats pie sevis. Kad kādam no skolniekiem sāk izdoties tie ir svētki man pašam! Paldies Tev;)

by Andzejs Reiters

Andzejs Reiters

Šodien atsāku pasniegt Taizemes boksu: 17:00 Duntes ielas zālē, gaidu visus gan iesācējus gan pratējus!

by Andzejs Reiters

Kontaktforma

Vārds

Invalid Input
E-pasts *

Invalid Input
Tālrunis *

Invalid Input
Ziņa *

Invalid Input
Drošības kods Drošības kods Invalid Input

Andžejs Reiters
Tālrunis: +371 29725664
ar@andzejsreiters.com

The Miami Dolphins unveiled their new starting quarterback for the 2017 season Thursday. Jay Cutler's appearance was brief, but the 12-year veteran was able to show what he can do. In two series of work during Miami’s 31-7 loss to the Baltimore Ravens, Cutler had a couple of impressive throws. Ryan Tannehill Jerseys He connected with receiver DeVante Parker on a 16-yard timing route for a first down. They teamed up again on a 20-plus-yard gain that was called back due to a holding penalty, with Cutler showing good pocket presence to extend the play.

Overall, Cutler was 3-of-6 passing for 24 yards. Both of his drives resulted in punts. Cameron Wake Jerseys “He was good,” Dolphins coach Adam Gase said at halftime. “We kind of got the tempo going and got comfortable. Jarvis Landry Jerseys He had a couple really nice moves in the pocket, pushing up and making a couple guys miss. We had penalties on the play, so it was negated. But he felt good. He took a hit there on the screen. He's having fun."

QB depth chart: It was a short night for Miami’s top two quarterbacks. Jay Ajayi Jerseys Cutler and Matt Moore both played two series; Moore was 3-of-5 passing for 11 yards. The real competition is for Miami’s No. 3 quarterback job between David Fales and Brandon Doughty. Neither quarterback did much to stand out. When it was starters vs. starters, the Dolphins looked ... average. Miami’s first-team defense played well against the Ravens, who didn’t have starting quarterback Joe Flacco due to injury. Mario Williams Jerseys The Dolphins held Baltimore’s Ryan Mallett-led offense scoreless in the first quarter, which included a fourth-down stop and interception by cornerback Xavien Howard. However, the Dolphins’ first-team offense failed to capitalize and put points on the board. Cutler had a few highlight throws, but too many penalties kept Miami from moving the ball.