Saņem jaunumus e-apstā!

Nosūtīt ziņu...

Download Video: MP4, WebM, Ogg
HTML5 Video Player by VideoJS

Sargies no agresijas

Ikkatram cilvēkam ir sava dzīves koncepcija un vēlme pēc laimes. Ja dzīve notiek pēc šī scenārija, ir labi, bet ja tā nenotiek?

Katru reizi, kad dzīves ceļā pakrītam, ir neapmierinātība, bet ja esam šajā stāvoklī ilgi, sākas agresija. Kādas sekas tā rada, zina tikai speciālisti, kuri strādā ar šo ievainojuma veidu profesionāli.

 

 

Lai gan šī ir ļoti smaga tēma, tomēr mēģināšu iztirzāt dažādus agresijas izcelsmes veidus un to galējās formas.

Agresija ir pavisam noteikta vibrācija, tādi domu radīti viļņi, kuri nes iznīcību. Agresija atver ceļu cilvēka zemiskākajiem instinktiem: naidam, atriebībai, visatļautībai - atļaujai bezatbildīgi nogalināt (gan tiešā, gan pārnestā nozīmē), paštaisnumam, neiecietībai.

Brīdī, kad cilvēks inficējas ar agresijas domu formu, viņš burtiski "uzsēžas" uz destruktīvas vibrāciju frekvences, kā rezultātā nokļūst ciešā kontaktā ar blīvās matērijas plānu, kurā dzīvo visa veida agresijas. Šim plānam ir konkrēta iemiesošanās vieta uz zemes: tās ir vietas, kur notiek karš, brīvības atņemšanas vietas, reliģiskā dogmātisma un fanātisma izpausmes vietas.

Lai būtu īsāk un skaidrāk: katru reizi, kad kāds uzskata, ka viņam ir tiesības, piemēram, atriebties, viņš piedalās terora aktā (par kura notikšanu šis cilvēks pat nenojauš). Citiem vārdiem: lai varētu notikt kāda riebeklība, tam ir vajadzīgs liels agresijas lādiņš, un to nevar radīt viens cilvēks. Atliek stipri dusmoties par kādu sadzīvisku nodarījumu, kā kāda melna organizācija saņem pēdējo pilienu nodoma realizēšanai.

Agresija ir kā sniega lavīna. Ar to pārņemts cilvēks reti kad var kontrolēt savu piedalīšanās dziļumu šajā procesā.
Pati negatīvākā agresijas iezīme ir nevis ļaunā enerģija, ko izstaro tās kultivētāji, bet gan fakts, ka pilnīgi visi notikuma dalībnieki gūst ievainojumus. Atrodoties šajā stāvoklī, cilvēks sen ir aizmirsis, kāds bija tā izcelsmes iemesls, viņš haotiski cenšas nodot šo stāvokli tālāk.

Agresijas izcelsmes cēloņi

Varētu teikt, ka agresija ir vēlme ieņemt debesis straujā triecienā, nevis ar pacietīgu sevis pilnveidošanu. Ja cilvēks nevar uzreiz iegūt  lietu, ko vēlas, viņš dusmojas. Dusmu galējā izpausme ir iegūt momentānu varu pār situāciju, apejot visus likumus, tātad - saņemt visatļautības impulsu.

Nākamā iespēja:
Katru reizi, kad cilvēks dara to, kas viņam nepatīk, viņā rodas neapmierinātības iedīgļi. Kad tie savācas kā summa, notiek sprādziens un šī izvirduma laikā indivīdam ir vienalga, par ko tieši viņš dusmojas.

„Pēc Staņislavska skolas”

Brīnumcilvēks skatās televizoru. Tur rāda, cik viss ir briesmīgi un tūlīt būs vēl trakāk. Ar iegūto informāciju viņš dodas pie drauga, un ne tikai izstāsta redzēto, bet izspēlē veselu etīdi, cik traki būs. Pats to nenojaušot, šis cilvēks sāk iejusties tēlā un aizrauties ar dramatismu. Ja viņš jūt, ka izdodas, tad cenšas savākt lielu auditoriju. Šādus „aktierus" ikdienā var redzēt daudz. Viņi staigā un sēj savus atkritumus.

Kurjers

Nonākot viena vai vairāku spēcīgu, bet naidīgi noskaņotu indivīdu tuvumā, netrenēts cilvēks var ātri pievilkties šīm vibrācijām ar magnētiskā lauka palīdzību. Fiksēt šo pievilkšanos ir ļoti grūti. Uzdodot tiešu jautājumu šim cilvēkam: "Pret ko tieši tu esi pret?", viņš nevar skaidri atbildēt. Tātad ievainojums ir iegūts diezgan pamatīgs.

Līdzīgi notiek ar strīdus pusēm: no sākuma divi strīdas par divām kardināli dažādām koncepcijām, bet līdz ko sasniedz agresijas slieksni, tā sāk pārstāvēt vienu un to pašu saukli: „visi ir slikti, man vienīgajam ir taisnība". Šī nostādne var vienot divus profesionālus dusmotājus pat vairākus gadus pēc tam, kad viņi ir veikuši šādu te stulbuma aktu.

Tagad īstie profesionāļi (bez jokiem)

Ir dažāda līmeņa speciālisti, kuri prot izveidot aritmiju organizācijas ķermenī un profesionāli agresijas veidotāji, kuri var vadīt pūli, uzturot tajā destruktīvu vibrāciju, piedevām raidot to konkrētā virzienā.

Situācija A

Viens spēcīgs speciālists ieiet pūlī (demonstrācijas laikā) un sāk ģenerēt sevī preteklīgas dusmas. Kad viņš sasniedz kulmināciju, tad saslēdzas ar visu pūļa egregoru, kura vibrāciju līmeni pirms tam jau ir noskanējis. Tālākais ir tehnikas jautājums, ko tieši viņš vēlas, lai šis pūlis paveic.

Situācija B

Pūlis jau ir pietiekoši naidīgs par kaut ko (pilnīgi vienalga, par ko). Tad kādai organizācijai vajag, lai tas izdarītu destruktīvu rīcību. Šim nolūkam tajā iesūta vairākus cilvēkus, kuri nosaka ritmu (piemēram, bļauj vienādas frāzes, dara sinhronas kustības) un sāk virzīties tajā virzienā, kur ir vēlams novirzīt pūli. Pūlim šķiet, ka izsaka savu nostāju, bet īstenībā tas ir ierocis kāda cita rokās.

Arī profesionāļi, bet baltie

Kad noteikts skaits cilvēku ir dusmojušies, pat negribot viņi ir pabarojuši kādu egregoru, piemēram, "karstajos punktos" pasaulē. Ja šajā reģionā ir bijis saspīlēts stāvoklis, tad šāds papildinājums konfliktu var atraisīt reāla kara darbībā.
Kā jau visi zina, uz šādām vietām vienmēr steidzas "Sarkanais Krusts", dažādas humānās un reliģiskās organizācijas. Mātes Terēzes dibinātā organizācija palīdz cilvēkiem, veic medicīnisko palīdzību un aprūpi. Šī ir redzamā daļa ko izpilda šīs misijas. Īstais viņu atrašanās iemesls ir radīt emocionālo atsvaru, ģenerējot pozitīvu enerģiju. Dažreiz šādu organizāciju bioenerģētikas speciālisti prot izveidot tik spēcīgu balto biolauku, ka tas burtiski noslāpē konfliktu.
Tie, kas nevar noskatīties, kā guļ bruģakmeņi Vecrīgas ielās, var būt mierīgi, jo kaut kur pasaulē ļoti klusā nostūrītī grupa cilvēku sēž mazā istabiņā un skaita lūgšanas ar tādu intensitāti, ka akmeņi paliks savās vietās.

Sadzīve

Lai ilustrētu agresijas destruktīvo spēku, divi ļoti dažādi notikumi ar vienu un to pašu ievainojuma veidu:

Pirmais no tiem. Tēvs ir samērā veikls biznesa darbonis, cilvēks ar diezgan spēcīgu enerģētiku, bet te pēkšņi vienā dienā viņām paveras piedāvājums tiesā liecināt pret kādu senu nedraugu, kurš gadus četrus atpakaļ viņu pievīlis. Darbonis vēl pat nav uzaicināts uz tiesu, bet ir jau stingri nolēmis, ka startēs pret pāri darītāju. Tieši no šī „ģeniālā" lēmuma pieņemšanas dienas viņam masveidā sāk nemaksāt darījumu partneri, viņš dusmojas uz visiem biznesā un uz savu ģimeni tai skaitā. Likteņa ironija! Tieši šajā brīdī viņa dēls nopērk jaunu mašīnu. Tagad biznesmeņa dusmām ir skaidrs objekts - viņa dēls, kurš grūtos laikos atļaujas šikot.
Rezultāts ir sekojošs. Darbonis sēž manā kabinetā ar jautājumu "kāpēc?"; viņš nāk taisnā ceļā no slimnīcas, jo dēlam lauzts krūšu kurvis, un mašīna nav remontējama.

Otrs gadījums: Sieviete ir dusmīga uz bērna tēvu, ar kuru dzīvo šķirti, par to, ka viņš neatbilst viņas sapņiem par pareizību. Vīrietis ir sportisks un veselīgs, bet sākot no apvainojumu sākuma, bieži slimo. Kulmināciju paveic tuvu draudzeņu pienesta dezinformācija par drauga attiecībām ar citu sievieti. Atriebības plāns ir liegums tikties ar bērnu, kuru tēvs ļoti mīl.
Bērna tēvu apciemoju slimnīcā pēc neliela, bet tomēr infarkta (sportistam!) un piecu nedēļu ilga plaušu karsoņa, kurš beidzas precīzi tajā dienā, kad tēvs atkal varēja redzēt meitiņu, jo izrādījās, ka draudzenes ir melojušas.

Šajos stāstiņos ir viena kopīga iezīme: abi cilvēki saņēma dusmu sitienu precīzā vietā krūšu apvidū - tieši tur, kur cilvēkam atrodas emocionālais centrs, sirds čakra. Enerģijas nezūdamības likums ir, un tas nav amorfs: ja sniega piku met, tā kaut kur piezemējas, bet ja to met pa mērķi, tā sit konkrētā vietā.
Šos gadījumus izklāstīju, jo tiem ir labas beigas.

Pirmajā stāstiņā tēvs dabūja nopirkt jaunu mašīnu (jo tieši tēva sitiens to iznīcināja), savukārt dēls atlaba ļoti strauji, bet tikai tajā dienā, kad tēvs pēc ilga spiediena atteicās startēt tiesā. Nākamajā dienā biznesa darbonim kontā tika ieskaitīta ļoti precīza naudas summa: tā precīzi atbilda mašīnas vērtībai un senā naidnieka radītā zaudējuma kopsummai.

Otrā stāstiņa rezultāts bija tāds, ka jaunā ģimene palika kopā, bet veselu mēnesi abiem bija jāpilda piedošanas vingrinājumi attiecībā pret dažādiem notikumiem, sākot no bērnības līdz liktenīgā strīda dienai. Pēc tam viņi pavisam neviļus sāka just dziļu cieņu un mīļumu viens pret otru.

Diemžēl šādi notikumi manā praksē ne vienmēr sastopas ar tik pozitīvām beigām, bet tie pavisam noteikti varēja neatgadīties.

Slēptās agresijas izpausmes

Būtu naivi domāt, ka agresija vienmēr ir skaidri redzama un "skrien ar cirvi rokā". Šāda izpausme ir pati galējā un atrodas jau uz izveseļošanās robežas. Ikdienā mēs itin bieži sastopamies ar slēptām agresijas formām, piemēram, skaudību. Skaudība ir ļoti precīzs enerģijas stars pret kāda veiksmi. Šo sajūtu cilvēks reti kad var kontrolēt. Energoinformatīvi tas izskatās kā domu forma, kuru viens cilvēks raida uz otru un kuras rezultātā mērķa personai tiek izņemts robs no auras. Ja runā ikdienišķos jēdzienos - nekas ārkārtējs, bet ja šo situāciju apskata profesionālis bezkontaktu cīņas metodēs, tad tas saucas "uzbrukums". Cilvēks, kuru ir noskauduši vairāki pilsoņi, zaudē tādu apjomu no sava biolauka, ka viņa ķermenis var samazināties pat līdz centimetram dažu stundu laikā.

Mākslīga laipnība ir vēl niansētāka maskēta agresija; šāds cilvēks vienlaikus dusmojas uz sarunu biedru un vēl vairāk - uz sevi par to, ka viņam ir jāapslāpē savas īstās domas. Mārketings māca būt laipniem, bet biolauks melot neprot; tas reaģē dabiski.


Kādēļ agresija kā prasme ir "ieseivota" cilvēkā, un cik lielā mērā tā drīkst izskanēt ikdienā?

Neviena prasme, kura ir piemītoša cilvēkam, nav nejauša. Arī agresijai ir sava vieta dabā, kur tā izpilda labus darbus, lai:

  • pamodinātu no nomāktības un gaušanās, pusdzīvo "modina ar elektrošoku" (alegorija, protams);
  • iegūtu medījumu, aizstāvētu ģimeni, sargātu valsti ir nepieciešama, dozēta deva agresijas - tieši tik daudz, cik tas ir nepieciešams, lai ieietu stāvoklī. Reizē ar šo prasmi jebkuram inteliģentam cilvēkam ir arī jāprot no šī stāvokļa iziet;
  • sazinātos ar instinktu un somātikas pasaules pārstāvjiem: zemas vibrācijas cilvēkiem, dzīvniekiem, cilvēkiem kritiskās situācijās (ugunsgrēkos, masu panikās). Tikai tie, kas ir strādājuši par glābējiem, ugunsdzēsējiem, taksistiem, naktīs saprot, ko nozīmē nenormētās leksikas spēks un kādēļ šajā vibrāciju līmenī izteikto valodu saprot dzīvnieki un tie, kas cenšas izkļūt pa vienīgajām evakuācijas durvīm (visi trīssimt - vienlaicīgi).

Nobeigumā gribas izstāstīt par kādas profesijas pārstāvjiem, kuri ar agresiju prot apieties korekti un kuru psihika ir trenēta gan to radīt, gan aizsargāties no tās, gan strauji pārslēgties atpakaļ harmoniskā stāvoklī. Tie ir pieklājīga līmeņa austrumu cīņu speciālisti. Cilvēki, kuri ir gudri, harizmātiski, nosvērti. Viņi nekad nenonāk situācijās, kur ir jākaujas, jo viņu iekšējais miers kombinācijā ar pārliecību par sevi šādas situācijas vienkārši nepiesauc. Es neapgalvoju, ka šie cilvēki ir vienīgie speciālisti, taču viņu nodarbes veids ir tiešā veidā saistīts ar agresiju, savukārt prasme vienmēr "iziet no ūdens" nesaslapinoties, ir palikusi par ieradumu.


Visuniversālākais veids, kā izsargāties no jebkuras agresijas, ir nesadarboties ar to vispār.

Kā bieži atkārtoja viens no maniem Austrumu cīņu pasniedzējiem: „Vislabākais karš ir tas, kurā tu neesi piedalījies".

Andzejs Reiters

Kādreiz bij jāmācās piedošana tagad pieņemšana. Šī dīvainā īpašība būs nepieciešama ar katru dienu vairāk;)

by Andzejs Reiters

Andzejs Reiters

@Selegovskis Kad cīnos es it kā atgiežos pats pie sevis. Kad kādam no skolniekiem sāk izdoties tie ir svētki man pašam! Paldies Tev;)

by Andzejs Reiters

Andzejs Reiters

Šodien atsāku pasniegt Taizemes boksu: 17:00 Duntes ielas zālē, gaidu visus gan iesācējus gan pratējus!

by Andzejs Reiters

Kontaktforma

Vārds

Invalid Input
E-pasts *

Invalid Input
Tālrunis *

Invalid Input
Ziņa *

Invalid Input
Drošības kods Drošības kods Invalid Input

Andžejs Reiters
Tālrunis: +371 29725664
ar@andzejsreiters.com

The Miami Dolphins unveiled their new starting quarterback for the 2017 season Thursday. Jay Cutler's appearance was brief, but the 12-year veteran was able to show what he can do. In two series of work during Miami’s 31-7 loss to the Baltimore Ravens, Cutler had a couple of impressive throws. Ryan Tannehill Jerseys He connected with receiver DeVante Parker on a 16-yard timing route for a first down. They teamed up again on a 20-plus-yard gain that was called back due to a holding penalty, with Cutler showing good pocket presence to extend the play.

Overall, Cutler was 3-of-6 passing for 24 yards. Both of his drives resulted in punts. Cameron Wake Jerseys “He was good,” Dolphins coach Adam Gase said at halftime. “We kind of got the tempo going and got comfortable. Jarvis Landry Jerseys He had a couple really nice moves in the pocket, pushing up and making a couple guys miss. We had penalties on the play, so it was negated. But he felt good. He took a hit there on the screen. He's having fun."

QB depth chart: It was a short night for Miami’s top two quarterbacks. Jay Ajayi Jerseys Cutler and Matt Moore both played two series; Moore was 3-of-5 passing for 11 yards. The real competition is for Miami’s No. 3 quarterback job between David Fales and Brandon Doughty. Neither quarterback did much to stand out. When it was starters vs. starters, the Dolphins looked ... average. Miami’s first-team defense played well against the Ravens, who didn’t have starting quarterback Joe Flacco due to injury. Mario Williams Jerseys The Dolphins held Baltimore’s Ryan Mallett-led offense scoreless in the first quarter, which included a fourth-down stop and interception by cornerback Xavien Howard. However, the Dolphins’ first-team offense failed to capitalize and put points on the board. Cutler had a few highlight throws, but too many penalties kept Miami from moving the ball.