Saņem jaunumus e-apstā!

Nosūtīt ziņu...

Download Video: MP4, WebM, Ogg
HTML5 Video Player by VideoJS

Seksualitāte un veselība

Ja seksualitāti sevī akceptēju, tās būs daudz un bagātības arī. Ja neprotu to realizēt, var sagaidīt greizības un/vai nepārtrauktus sānsoļus šajā jomā. Taču, ja to noliedzu, var sākties problēmas ar veselību.


Vai starp cilvēka seksualitāti un radošās enerģijas daudzumu varam novilkt vienādības zīmi?

Cilvēka dzīves kvalitāti raksturo trīs precīzas mērvienības:

  1. Fiziskā veselība, kuru, kā mēs zinām, nevar nopirkt par naudu;
  2. Prieks par dzīvi un interese par visu jauno kā dzīves ritējumu;
  3. Seksuālās enerģijas daudzums un tās pareiza realizētība.

Esot visām trijām šīm sastāvdaļām, var teikt, ka cilvēks ir vesels kā veselums – laimīgs.

Neviens no šiem punktiem nav vairāk vai mazāk svarīgs. Neskatoties uz to, mēs bieži pozicionējam seksualitāti kā kaut ko, kas var arī paciesties vai, gluži pretēji, vispār nespējam to kontrolēt, bet seksualitāte ir ļoti būtisks laimes rādītājs. Pateicoties jutekliskumam, mēs spējam radīt. Jebkurš mākslas darbs ir realizēta seksuālā enerģija. Tātad jebkurš realizēts projekts nozīmē, ka cilvēks sevi nav aizliedzis, bet nav arī pārlieku pārdedzis, tādēļ ir rezultāts. Radošās realizācijas centrs atrodas precīzi kaklā - vietā, kur ķermenim tīkama darba virzienā virzās rokas. Radošais "kakla centrs" savukārt tieši saistīts ar zemes baudu un auglīgumu dodošo centru, kurš atrodas četrus pirkstus zem nabas. šis savienojums, kuru zinātne ir izpētījusi, ar faktiem apliecina, ka seksualitāte un radoša realizētība veido fizisko veselumu.

Starp vārdiem seksualitāte un veselība pareizāk būtu ievietot apzīmējumu azarts pret dzīvi.

Ja seksualitāti sevī akceptēju, tās būs daudz un bagātības arī. Ja neprotu to realizēt, var sagaidīt greizības un/vai nepārtrauktus sānsoļus šajā jomā. Taču, ja to noliedzu, var sākties problēmas ar veselību.

Kā cilvēks varētu sevī vieglāk orientēties un saprast, kur beidzas sekss un sākas pašrealizācija?

Ja cilvēks ir fiziski vesels un izturas ar azartu pret dzīvi, bet, piemēram, nemīl savu darbu, tad viņš mēģinās realizēt savu potenciālu kaut kur citur - piemēram, pašrealizēties kā donžuāns. šādā gadījumā sekss vairs nav templis vai mīlestības osta, bet pašrealizācijas jeb, pareizāk sakot, kompensācijas mehānisms.

Pirms pieciem gadiem pasauli pāršalca ziņa par Monikas un Bila Klintona mīlas dēku. "Kāds gan nelietis!" teica vieni. "Beidzot pie varas ir kāds vīrietis, kuram stāv gan uz dzīvi, gan uz sievietēm!" apgalvoja oponenti. Ko par šo procesu domāja viņš pats - cilvēks, kurš bija gan prezidents, gan vīrs, gan ģimenes tēvs, gan arī dzīvs un vesels vīrietis?

Ko gan viņš domāja?

Domāju, ka viņš gribēja dzīvot īsti, kaislīgi un ar garšu, bet visdrīzāk nevarēja to izdarīt ģimenē.

Mēs, protams, lielākoties neieredzam šādus cilvēkus - apsaukājam par jākļiem un brunču medniekiem. šos divus teikumus allaž saka vieni un tie paši cilvēki. Iemesls arī ir viens un tas pats, proti, - es neieredzu citos to, ko nevaru atvērt sevī. Bieži tā izvēršas pat par fobiju - atzīt, ka cilvēkā ir seksualitāte, un zināt, ka tai ir jābūt realizētai. Es to varētu salīdzināt tikai ar gigantisku bankas kontu, kurš cilvēkam ir, bet viņš to neizmanto kaut kādu ne viņa izdomātu dogmu dēļ.

Vai tas nozīmē, ka seksualitātes impulsi ir jārealizē, neskatoties ne uz ko? Vai tas nav bīstams ceļš uz izvirtību? Vispār, kā lai novelk to smalko robežu - pareizais un nepareizais?

Pareizā un nepareizā nav vispār, vienīgais kritērijs ir: vai es kādam nodaru pāri ar savu impulsu realizēšanu? Tajā pašā laikā, ja cilvēks grib būt realizēts ģimenē un saņem atbildi “ot vinta!”, personīgi es nespētu šādu cilvēku nosodīt. šī tēma ir svarīga ikvienam. Un pilnīgi jebkuram ir ko atvērt sevī un vienlaikus ieraudzīt to pasaulē.

Kāpēc cilvēkam ir seksualitāte – prasme baudīt pasauli, sevi un otra cilvēka ķermeni jutekliski?

Dabā viss ir harmoniski - prieks par intelekta veiklumu, spēja medīt ar savu agresijas devu tajā, garīgais meklējums, beznosacījumu mīlestība un veselīga deva egoisma arī mums ir Dieva dota, un visas šīs cilvēka dzīves šķautnes kopā satur bauda. Bauda par to, ka vari pieskarties lietām, cilvēkam, mīlamam darbam, kurš ir mīlams tikai tādā gadījumā, ja jūsu starpā notiek kaislības, dzīvīgums. Īsāk sakot, spēja ķert kaifu no dzīves. Visi zina, kas notiek ar kaķi, kad viņu aizved uz sterilizāciju, – viņš vairs nemedī, guļ un ēd. Tas arī viss. Tieši tas pats notiek ar cilvēku, ja viņš noliedz sevī šo enerģiju, ja nav kaifa no dzīves, tad arī materiālais nodrošinājums un attiecības "nerullē".

Kā lai pamana to vietu, kur greizība jeb noliegšana sākas?

Ievainojuma anatomija.

Kad mēs pirmo reizi sastopamies ar meliem (kāds mums melo), tas ir skaidrs signāls, ka pirms šā notikuma mēs esam melojuši sev. Meli ir notikuši manī, tādēļ arī tos saņemu no partnera. Zinu, zinu, tūlīt jūra īpašības vārdu ar aizvainojumiem lidos manā virzienā: nē, nekādā gadījumā, es esmu super, viņš, mērglis, mani krāpj. Ok, tad apskatīsim indikatoru - atcerieties, kad dzīvē jūs sapratāt, ka vairs nemīlat šo cilvēku, jeb vienkāršāk, ciest nevarat kādu draugu, bet kontaktējaties ar viņu.

Cik ilgs laiks pagāja no iekšējās sajūtas sākuma līdz mirklim, kad pateicāt, ko īstenībā domājat?

Pēc manas pieredzes, kādi 10 – 15 % cilvēku to pasaka uzreiz, pārējie - pēc mēneša, diviem, dažreiz pat gadiem. Viss šis periods saucas meli. Principā jau nav svarīgi, kā to sauc. Svarīgi ir tas, ka viss šis laika sprīdis veido bloku jūsu vai partnera seksualitātei. Tāda izskatās nolieguma izcelsmes aina.

Ko tad tādu sliktu dara šis noliegums jeb bloks?

Īsā atbilde ir - visu. Ja vīrietis sevī noliedz seksualitāti, tad pēc laika vairs nestāv. Ja sieviete noliedz seksualitāti savā vīrietī, notiek tas pats, bet ar piebildi, ka vīrietis mēģinās iet brunču medībās, jo kaut kādā veidā ir jāatgūst pašcieņa kā tēviņam (bez ironijas, tas ir vienīgais ceļš, ko veic gandrīz katrs, lai atgūtu savu akciju vērtību, piedevām retajos gadījumos šeit ir svarīgs pats akts, lielākoties vajadzīga ir tikai rezultāta konstatācija: es to varu!).

Ja seksualitāti sevī noliedz sieviete, tad jutekliskumu nākas slēpt aiz bieza tauku slāņa, tas nav speciāli, to dara zemapziņa. Taču, ja tas tiek darīts gadiem, tad sākas ginekoloģiskas problēmas.

Vai gluži pretēji, ir tendence kādu nomocīt ar mīlestības vai rūpēšanās hiperdevu, pārvēršoties par draudzeni jeb sievieti - māti vīriešiem. Jeb vēl dziļāk, neatļaujot sev būt jutekliskai, visa dzīve tiek translēta tikai uz bērniem. Kā rezultātā seksualitāte tiek atņemta bērniem, kad viņi pieaugs.

Ir vēl kāda interesanta sakritība. No vīriešiem, kuri iet pa kreisi, ar visādām sliktajām slimībām lielākoties slimo tikai tie, kuri jūt vainas apziņu par šo rīcību, taču tie, kuri saprot, ka viņiem ir jāizdzīvo arī kā ar krāniņu apveltītiem vīriešdzimtas pārstāvjiem (ja mājās intīmo attiecību nav vai ir par maz), gandrīz nav pakļauti šīm slimībām.

Ja tomēr vīrietis ciešas, motivējot sevi ar uzticību, tad vieglākajā gadījumā sāks neiet biznesā, smagākajā - nāks mājās kauties vai sāks slimot ar prostatas palielināšanos.

Pretēja situācija - ja man ir daudz!

Ir tādi cilvēki, kuri burtiski apsēsti ar seksu jeb, vienkāršāk sakot, vispār nemaz neprot kontrolēt savas iegribas. Ļoti bieži dzīve un attiecības jau sagrautas, bet gadījuma sakaru skaits aizvien turpina augt. Seksualitātes esība apzīmē radošo potenču daudzumu, un, ja vienam cilvēkam tas būs mēreni, tad kādam citam - jūra. šāda potenču pārpilnība parasti ir radošiem cilvēkiem - tiem, kuri prot redzēt visu pasauli kā iespējas, analoģiski notiek arī ar intīmo attiecību skaitu. Runa nav tikai par māksliniekiem, jebkurš spējīgais sevi izpaust dažādi - netradicionāli risināt situācijas vai radīt jaunus projektus - ir radošs cilvēks. Un šis enerģijas daudzums noteikti dod potences arī seksā. Kur tad ir problēma? Kas tad te nav pareizi? Spēks! Spēks tiek izšauts kaut kur nesaprotamā, nesakārtotā vidē, kā rezultātā kvalitāte pārvēršas par kvantitāti, kaifs no dzīves procesa notiek, bet rezultātu nav, ir strauji pacēlumi un dziļas depresijas. Prieka par man piederošo spēku pietrūkst. Profesionālajā žargonā tas saucas - pārāk strauji iztērēju dzīves potenciāla ķermeni. Tad iestājas vecums jeb mūža garums sāk īsināties.

Kas ir norma – veselība?

Veselība ir spēja būt labam "bankas konta apsaimniekotājam".

Lai nogurums neiestātos un, protams, lai nekad arī netiktu bremzēta enerģijas plūsma, jāsaprot vērtība – bagātība.

Pirmais ir - jāiepazīst sevi, saprotot, ka jutekliskums ir balva un tai ir jābūt realizētai. Pajautājiet sev: vai tiešām esmu laimīga un realizēju to, ko vēlos intīmajās attiecībās? Atšķirība starp seksuālajām fantāzijām un realizētajām fantāzijām būs tieši tas darba apjoms, ar kuru jāstrādā.

Atslēdzieties no visa bijušā, ja bija labi - super, bet dzīvot vajag šobrīd.

Mēģiniet atļaut būt sev pašai un, ja šķietami partneris jūs nedzird, tad izprovocējiet viņu uz atklātību viņa fantāziju pasaulē un pēc tam mēģiniet viņam palīdzēt tuvoties brīvības sajūtai (tā, ka nekas nepaliek neizteikts). Atdeve no šādas taktikas būs fantastiska – laimīgi divi cilvēki.

Tālākais īsais stāstiņš gan vairāk attiecas uz vīriešiem, bet zemteksts būs saprotams ikvienam.

Uz konsultāciju atnāk vīrietis, ne gluži sadrūmis bet savādi nemierīgs, un slēpj skatienu, toties viņa oreols ir mirdzošs, kā jaunībā.

- Man ir problēma, nezinu, kā lai mājās parādos, nodarīju sievai pāri ļoti stipri.

- Kas tad notika?

- Nu, tur tā pirts, maskuballe, Jaunais gads, daudz iedzēru, neatceros, ko darīju, finālā savu sievu paņēmu priekšā kā tādu prastu ......., trakākais ir tas, ka atļāvos visu, pat to un to.

Ar nopietnu piegājienu mēģinām ķerties pie darba, bet vispirms ir jāsaprot, kas tagad jārisina.

- Tu nevari vairs parādīties mājās? Viņa tevi nelaiž iekšā? Ko viņa tev saka? Kur ir problēma?

- Tas jau pats trakākais, neko nesaka, viņai ļoti patika, viņa uz mani tagad skatās kaut kā savādi, es īsti vairs nezinu, kā sevi pozicionēt, ar sievu es tā nebiju darījis nekad!

Saīsināts, bet precīzs stāstiņš iz prakses par cilvēkiem, kas dzīvo izdomātā tēlā, tai pašā laikā burtiski stāvot blakus laimei.

Nākamais solis - mainiet rutīnu savā dzīvē: neejiet pa vieniem un tiem pašiem veikaliem, dzeriet rītos sulu, nevis kafiju, sakiet spontānus komplimentus citiem cilvēkiem, dodieties uz darbu pa citu maršrutu, sāciet deju nodarbības - trīsreiz nepaēdot vakariņas vai atslēdzot kabeļtelevīziju, mierīgi sanāks abonements uz deju studiju. Reiz tiku uzaicināts uz tango nodarbību. Tādas kaislības pat itāļu filmās nenotiek! Es vispār nesaprotu, kāpēc tie, kuri īd par vientulību, uz turieni neiet. Vēl labāks vingrinājums. Trīs dienas no vietas izvirziet sev stingru uzdevumu: vienmēr skatīties acīs cilvēkiem, sevišķi uz ielas vai transportā, vai arī tiem cilvēkiem, kuri saucas par priekšniekiem. Tas pamatīgi sarauj komforta zonu un daudz atver.

Vai sānsoļi ir slikti?

Atbildot uz šo jautājumu, negrasos būt ne ērts, ne diplomātisks. Vai jūs labāk izvēlētos skandālu mājās vai onkoloģisko nodaļu slimnīcā? Izvēle, protams, brīva. Tie, kuriem ir nācies sastapties ar katastrofu medicīnu, zina, ka pirmkārt ārstē traumu avārijā un tikai pēc tam angīnu. Tieši tāpat ir ar sānsoļiem. Ja cilvēki ir slinki, lai risinātu savas iekšējās problēmas, un kādam no partneriem tādēļ jācieš celibāts, tad vīrieši pavisam drīz nopelnīs prostatas iekaisumu, bet sievietes citas kaites. Pat mūķenes ir pakļautas saslimšanām, kas rodas no nerealizētas seksualitātes, kuru Dievs cilvēkā ielicis.

Atbilde ir īsa: ja cilvēks nemīl to, ko dara, vai ir apveltīts tikai ar nosaukumu Tēvs, Māmiņa, Dzīvesbiedrs (labi, ka ne partijas biedrs) bet ir aizmirsis nosaukumu Mans Vīrietis, Mana Sieviete, tad sānsoļi ir neizbēgami.

Gluži vienkārši labāk līdz tam nenonākt, bet, ja tomēr šāds fakts ir konstatēts, tad paskatieties spogulī un tikai tad metiet pirmo akmeni. Ir vēl tāda fantastiska lieta, vārds „Piedošana”, kuru krietni vieglāk izpildīt pret citiem, ja izdodas to izdarīt attiecībā pret sevi.

Ko mēs iegūstam, esot apveltīti ar seksualitāti?

Ir divi cilvēka apziņas un darbības veidi, kuros pazūd loģikas dominante un apziņa strādā superefektīvā režīmā. Tie ir sports un sekss. Abi šie darbības veidi ir iespējami, ja cilvēks atslēdzas no apkārtējās informācijas. Ja mēs tā vietā, lai skatītos ziņas vai citus murgus pa televizoru, nodarbotos ar mīlestību, sievietes justos tik skaistas, ka nevajadzētu skriet pie plastiskiem ķirurgiem, un vīrišķīgi, nevis rupji būtu vīrieši. Ja mēs būtu realizēti jutekliski, neietu ar karu pie kaimiņiem un naktīs dziļi gulētu.

Sekss ir vienlīdzības zīme intuīcijai un ķermeņa veselībai. Prasme pārvaldīt seksuālo enerģiju ir radoša realizācija un bagātība.

Kā tad jutās Bils?

To neviens nezina. Samaitāts brunču mednieks jeb īsts vīrietis, kurš laikus netika uzklausīts ģimenē. Personīgi man tas ir vienalga, jo es redzu cilvēku ar simpātisku, dzīvīgu smaidu, teicamu vadītāju, politiķi, kurš prata pārvaldīt valsti, pretstatā tiem vājo potenču īpašniekiem, kuri snauduļo plenārsēdēs, nesaprotot, par ko balso un kur stūrē valsti.

Andzejs Reiters

Kādreiz bij jāmācās piedošana tagad pieņemšana. Šī dīvainā īpašība būs nepieciešama ar katru dienu vairāk;)

by Andzejs Reiters

Andzejs Reiters

@Selegovskis Kad cīnos es it kā atgiežos pats pie sevis. Kad kādam no skolniekiem sāk izdoties tie ir svētki man pašam! Paldies Tev;)

by Andzejs Reiters

Andzejs Reiters

Šodien atsāku pasniegt Taizemes boksu: 17:00 Duntes ielas zālē, gaidu visus gan iesācējus gan pratējus!

by Andzejs Reiters

Kontaktforma

Vārds

Invalid Input
E-pasts *

Invalid Input
Tālrunis *

Invalid Input
Ziņa *

Invalid Input
Drošības kods Drošības kods Invalid Input

Andžejs Reiters
Tālrunis: +371 29725664
ar@andzejsreiters.com

The Miami Dolphins unveiled their new starting quarterback for the 2017 season Thursday. Jay Cutler's appearance was brief, but the 12-year veteran was able to show what he can do. In two series of work during Miami’s 31-7 loss to the Baltimore Ravens, Cutler had a couple of impressive throws. Ryan Tannehill Jerseys He connected with receiver DeVante Parker on a 16-yard timing route for a first down. They teamed up again on a 20-plus-yard gain that was called back due to a holding penalty, with Cutler showing good pocket presence to extend the play.

Overall, Cutler was 3-of-6 passing for 24 yards. Both of his drives resulted in punts. Cameron Wake Jerseys “He was good,” Dolphins coach Adam Gase said at halftime. “We kind of got the tempo going and got comfortable. Jarvis Landry Jerseys He had a couple really nice moves in the pocket, pushing up and making a couple guys miss. We had penalties on the play, so it was negated. But he felt good. He took a hit there on the screen. He's having fun."

QB depth chart: It was a short night for Miami’s top two quarterbacks. Jay Ajayi Jerseys Cutler and Matt Moore both played two series; Moore was 3-of-5 passing for 11 yards. The real competition is for Miami’s No. 3 quarterback job between David Fales and Brandon Doughty. Neither quarterback did much to stand out. When it was starters vs. starters, the Dolphins looked ... average. Miami’s first-team defense played well against the Ravens, who didn’t have starting quarterback Joe Flacco due to injury. Mario Williams Jerseys The Dolphins held Baltimore’s Ryan Mallett-led offense scoreless in the first quarter, which included a fourth-down stop and interception by cornerback Xavien Howard. However, the Dolphins’ first-team offense failed to capitalize and put points on the board. Cutler had a few highlight throws, but too many penalties kept Miami from moving the ball.