Saņem jaunumus e-apstā!

Nosūtīt ziņu...

Download Video: MP4, WebM, Ogg
HTML5 Video Player by VideoJS

Kalnu karaliste Pakistāna 19.09. – 04.10.2014.

16 dienas

cena  2275 EUR / 1598.87 LVL


 

 

 

 

Pakistāna – daudzdimensionāla zeme, kas tikai nesen parādījusies pasaules tūrisma kartē. Ainavas, kas ir katra dzejnieka un dabas mīļotāja sapnis, eksotiskā virtuve, izaicinošās kalnu takas, vienkāršie ļaudis un senā kultūra ir tikai piliens no tās bagātības.  Pakistāna izlolojusi piecu tūkstošu gadu vecu civilizāciju. Tā bijusi nozīmīga pieturvieta kamieļu karavānām tirdzniecības ceļā pāri augstkalnu pārejām, kas vedušas žāvētus augļus, zīdu un dārgakmeņus no Centrālāzijas uz pārējo pasauli. Ja meklējat piedzīvojumus, izaicinājumus un mīlat dabu – šis ceļojums būs īsti laikā

Rīga - Islamabada – Beshama - Chilas - Fairy Meadows - Skardu – Shigir ieleja - Hunzas ieleja – DuikerGilgit - Phandar – Chitral - Kalash – Islamabada – Lahore - Rīga

Iemesli. Domā par tiem!


Tad, kad mēs dusmojamies, esam paštaisni, neiecietīgi, mēs paši to nezinot piedalāmies kāda pavisam netīkama, pat traģiska procesa attīstībā. Tas nevarētu notikt, ja nebūtu enerģijas daudzuma, kas tajā investēts no cilvēku negācijām.

Bet mums katram ir iespēja investēt citā – radīšanas procesā. Kļūt par gaismas radītāju. Lai to paveiktu, pietiek atvainoties un sākt virzīt savu enerģiju gaismas attīstībai (to sauc par pieņemšanu).

Aptauja par skolu un skolēniem

Šī aptauja izveidota, lai risinātu un virzītu ar katru dienu augošās skolēnu vajadzības.

„Garšīgas dzīves studija”, strādajot Latvijas skolās un tiekoties ar skolēniem, pedagogiem, bērnu un jauniešu vecākiem, ir sākusi apkopot pagājuša gada darba rezultātus. Semināru cikls Latvijas skolās ir pavēris jaunu darbības virzienu ar nosaukumu „Mūsdienīga skola”. Šīs darbības rezultāti atspoguļojas vienā teikumā: „Skola, kurā es gribētu mācīties!”

Sistematizējot sadarbības rezultātus, mēs ik pa laikam publicēsim šo darbu rezultātus.

Pirmais no tiem: mācību priekšmeti, kurus papildus esošajiem mācību programmā  vēlētos redzēt vecāki un bērni.

Apkopojums. Vajadzīgi ir gan jauni priekšmeti, gan arī laikmetīgāks esošo priekšmetu pasniegšanas veids.

Mācību priekšmeti:

 • runas māksla. Kā sevi pasniegt, uzstāties auditorijas priekšā;
 • veselības mācība interaktīvā formā;
 • mācību priekšmets „Individuālās vērtības un talanta attīstība”;
 • meditācija;
 • mācība par pozitīvu domāšanu (kā kvalitatīvi domāt, runāt, domas strukturēšana);
 • lielāks izvēles klāsts trešajai svešvalodai;
 • improvizācijas teātris kā mācību priekšmets;
 • „karagājienu” vēstures maiņa uz kultūrvēsturi – tautu kultūras;
 • mācību priekšmeti: „Etniskā māksla”, „Tērpu vēsture”, „Arhitektūras vēsture”;
 • mācīties mācību....?;
 • varētu būt „Dzīves mācība” – pamatlietas par fiziskās/ garīgās veselības drošību, fizisko/ mentālo higiēnu;
 • Priekšmets „Savstarpējās attiecības”;
 • kā efektīvi tikt galā ar pieaugušajiem J;
 • dizains;
 • Dvēseles mācība (nejaukt ar ticības mācību);
 • klausīšanās mācība – prasme klausīties, dzirdēt;
 • mīlestības mācība – prasme to dot un ņemt;
 • IT sfēras jaunumu almanahs;
 • radošās instalācijas.

Neizmantotās un šobrīd nepieciešamās mācību metodes:

 • vairākus priekšmetus pasniegt interaktīvā formā;
 • trenējot nevis mācot un atprasot zināšanas, piemēram, mūzikā, zīmēšanā, sportā, improvizācijā;
 • uzmestu daļu no „pļāpu priekšmetiem” un vairāk mācītu valodu/ eksaktos priekšmetus;
 • radošs mācību process;
 • vairāk attīstīt skolēnu talantus nevis iemācīt konkrētus mācību priekšmetus;
 • likvidēt vērtēšanas sistēmu kā jēdzienu vispār;
 • lai mācību priekšmetu „Mūzika” pasniedz mūziķi, literatūru – rakstnieki;
 • gribētos, ka dažus priekšmetus pasniedz sabiedrībā pazīstami cilvēki;
 • vairāk apmaiņas programmu, - arī tiem, kuriem vājākas sekmes.

Šī informācija nav kritizējoša, drīzāk tieša un, izņemot rediģēšanu, vairākas frāzes ir pierakstītas tieši tā, kā tās ir izskanējušas.

Izjūtot cieņu pret pedagogu tiešām grūto darbu,

fanojot par skolnēniem un saprotot vecākus,

Andžejs

Grāmata „ĪSTĀ BAGĀTĪBA”

Šobrīd tuvojas nobeigumam pašatveseļošanās sērijas pirmā grāmata „ĪSTĀ BAGĀTĪBA”.

Šajā grāmatā ir izklāstītas precīzas tehnikas, kā ikviens var atvērt sevī radošās spējas, realizēties jebkurā jomā, iegūt veiksmi, naudu un, pats galvenais, ĪSTO bagātību. Ko nozīmē piebilde "ĪSTO", jūs sapratīsiet, izlasot grāmatu.

Tēvu un Māti godāt!

Tik ļoti gribas pastāstīt par mājām. Bet viņi taču nesapratīs. Viņi paši grib uz mājām, tik ļoti grib! Ja smiesies, tad tikai aiz ieraduma.

Nebaidies, esi.


Pirms gulēt iešanas dīvainas pārdomas. Mēs dzīvojam šobrīd un baidīties no šī mirkļa būtu bēgšana no sevis.

Jau laiciņu atpakaļ zeme ir mainījusies. Tai ir vajadzīga mūsu palīdzība, un mums... mums šobrīd ir nepieciešama tās gudrība! Tā ir miljoniem gadu vecāka un gudrāka par mums. Zeme ir krietni mīlošāka par mums! Un ja man kāds darītu pāri tik daudz, kā esmu darījis zemei, es to nopurinātu mirklī.

Daži vērojumi, apkopojot pagājušā gada veiktos pētījumus

Nodoms

Biolauks reaģē uz nodomu, tieši nodoms ir atskaites punkts notikumu izcelsmei. Taču biolauks reaģē uz dažādas intensitātes nodomu atšķirīgi!

Proti, emocionāls nodoms rada lielāku ietekmi uz biolauku, agresīvs impulss ātrāk izkustina parazītprogrammas elektromagnētiskajā mirdzējumā. Taču interesanti! Ja impulss vērsts uz sadusmošanos par stagnācijas procesu dzīvē, tad šādas agresijas enerģija atstāj labvēlīgu iespaidu uz veselības matricu un notikumu formēšanos dzīvē. Savukārt, ja agresija ir vērsta uz kādu cilvēku kā šķietamo vaininieku, tad agresijas apjoms izjauc smalkās struktūras caurlaidību pašam agresijas īpašniekam. Tēlaini sakot, viņš saspridzina dabas plūsmas procesus ķermenī vai savā mantiskajā īpašumā.

Secinājums: agresija nav slikta, agresija ir krietni lielākas intensitātes Dieva klātbūtne. Tā pastiprina jebkuru procesu, paātrina notikumus.

Slepenās mācības

Jo ilgāk  apdzīvojam zemi, jo vairāk uzzinām, ka nezinām, cik lielsirdīgs tās dāsnums!

Laiki un laikmeti sev vienmēr līdzi nesusuši noslēpumus: senas  zinības, doktrīnas, sazvērestības un slēgtu skolu, slepenās mācības. Nekas nav garšīgāks par aizliegto augli. Bet cik tad tas ir aizliegts?

Ja kādu dienu slepenais kļūtu redzams, vai mēs tiešām redzētu ko slēptu? Vai izrādītos, ka esam to zinājuši visu laiku? Un tomēr – kā tad ir celtas piramīdas un  kādi fizikas likumi tur Pizas torni? No kā rodas virsspējas un ko zina Tibetas mūki par nākotni? Un vai visu pasuli tiešām pārvalda tikai desmit valdošās ģimenes? Un ja visas valdības sazvērējušās, tad kādas metodes tās izmanto šai kontrolei?

Visas zināšanas ir slēptas, bet tikai sevī

un pašam no sevis!

 

Dāvana visvājākajam

Daudzus gadus, no pašas bērnības līdz šai dienai, kad hronometrs rāda - jau ir 36 gadi, mani joprojām saviļņo kāds notikums. Varētu pat teikt, ka tas atstājis tiešām dziļu iespaidu uz manu dzīvi.

Šo emociju kopumu sauc „Dāvana visvājākajam”.

Величина мысли!

Наше сознание обхватывает весь мир, и наша реальность это то, что способна охватить наша мысль.

Эта сентенция, в начале кажущаяся метафорой, на самом деле показывает всю величину космического человека, а он велик! Наши мысли материальны, они способны творить миры, лечить тело, обхватить вселенную и возвысить их автора.

Мир мысли имеет свою архитектуру: дальность, масштаб и вполне конкретную форму. Мысль и сознание в целомформу mысли мы рассмотрим с нескольких ракурсов, в первую очередь, в плане способности распространяться в пространстве: ее  дальность.

Мужское и женское. Oсновной инстинкт ;)

Мы едим по-разному, слышим и видим разное, и временами так сильно друг друга ненавидим, за это. Мы разные! И сколько бы мы ни боролось, не можем мы порознь.

Мужчина и женщина имеют разную, иногда диаметрально противоположное строение, физиологии, психики и даже энергетики. Но в этом и кроется наше богатство.

 

Brīvība no visa liekā

Valmierā, VOC Sporta rehabilitācijas centrā, ar lekciju Brīvība no visa liekā nesen viesojās personības izaugsmes treneris un bioenerģētiskas speciālists ANDŽEJS REITERS. Pēc viņa uzskatiem, Lauvas tiesu: 80 % laika mēs veltām liekām darbībām, tērējot  enerģiju, ko varētu izmantot savas personības izaugsmei.


Parasti cilvēki ar lieko saprot sava ķermeņa lieko svaru un no tā cenšas atbrīvoties ar dažādu diētu palīdzību. Andžejs Reiters uzsver, ka diētas nav efektīvas, jo tās saistītas ar vardarbību pret sevi un cenšas risināt cēloņus seku līmenī. Mūsu ķermenis ir cieši saistīts ar cilvēka garu, tādēļ problēmu risinājums meklējams garīgajā, bioenerģētiskajā un psihosomatiskajā līmenī:

— Kad cilvēks atbrīvojas no nepareiziem uzstādījumiem, viedokļiem un liekiem pienākumiem, nometot smagumu no saviem pleciem, caur atbrīvotajiem bioenerģētiskajiem kanāliem viņš vienlaikus atbrīvojas arī no liekā svara noteiktās ķermeņa vietās. Katrs mūsu ķermeņa sektors atbild  par pavisam konkrētiem fizialoģiskiem un vienlaikus psihiskiem procesiem.

Paldies!

Mēs dzīvojam uz skaistas un dāsnas planētas, tā mums visu dod: mājvietu, ēdienu un prieku no baudas par visu, ko šeit var iegūt. It viss uz šīs zemes ir radīts, lai gūtu prieku no tā, un tai pat laikā nekas no tā nav pats par sevi saprotams. Vai precīzāk - ir pats par sevi saprotams, bet tikai līdz laikam, kamēr saki tam: „Paldies!”

Winning Means Feeling Yourself!

An excerpt from the new book “I Choose Both”

First of all, a lot of theory and long stories.  It is like a carrot which the donkey will immediately reach, but then, oh, my! – along the way I have forgotten why I am going there.  Most books are built upon that principle, but the situation this time will be different.

This brief correlation of Twitter-length ideas represents the essence of many years of work.  It is not a description, it is a summary.  One point and dozens of experiences with achievements can be told here.  Each point hides victories, sweat and one’s ability to overcome oneself.  May this be of use to you, and may victories be dedicated to that which is most beautiful about you.

I choose both, and I deserve them!

“I Choose Both” is not just the title of my new book or the subject of a seminar.  This is a lifestyle in which we say “yes” in our families, in our creative lives and our businesses.  It is possible, and it is possible right now!

A seminar participant once said to me:  “I understand you.  Even more, your approach seems nice to me, but it cannot be merged with real life.  Either I work a lot so as to ensure my rhythm of life or even wealth, or I finally turn to that which I like so very much by becoming an artist with less than serious or, to put it more correctly, unpredictable levels of income.  After all, you cannot want everything in life – these two things are incompatible!”

Dzīves. Dzīvs - es


Pirms ievada…

Kad gudrais paliek vēl gudrāks, tāda dumja situācija sanāk.

Vairākus gadus atpakaļ kā taifūns visa cilvēkveidīgo sabiedrība saslima ar iepriekšējām dzīvēm. Vienlaikus parādījās gidi, tulki un ekskursiju vadītāji pa tām. Daži no viņiem pat prata to darīt, un kas vēl trakāk - dažiem tas arī izdevās. Jo vairāk es klausījos šos ekskursantu stāstus, jo skaidrāka aina par pagātni man uzausa. Viss, ko zināju pirms, palika pliekans, un tas, ko protu pazuda nevienlīdzīgā cīņā. Izrādās, pasaulē bija pavisam savādāk.

 

Nauda un maksa par to!

Dzīvē vajag sasniegt lielus augstumus, uzstādīt un sasniegt mērķus, būt īpašam, neatkārtojamam. Nu nevar taču dzīvot kā lūzeris. Šādu cilvēku pūļi virzās uz lielām pilsētām un cenšas pierādīt, ka var! Ka ir mīlami. Ir mīlami par kaut to.

Taču vai šie mērķi nesīs viņiem sirds mieru? Ļoti īpašs cenšas kļūt tas cilvēks, kuram trūkst mīlestības gan no citiem, gan pašam pret sevi.

Atbilde


Esi maigs! Pasakies par katru dzīves dienu, neuztver to kā pašu par sevi saprotamu. Cieni talantu jebkurā cilvēkā, kad redzi to, zini - tu sarunājies ar Dievu. Turi visaugstākos standartus, bet neesi lepns. Neapsmej skrandaiņus, nelepojies ar augstmaņiem, tici sirds dzirdei, netici līgumam, tāda nav, to izdomājis vergs priekš cita verga.

Ieskatīties nākotnē? Nē, labāk – ne!


Daudzām interesē: „Kas manā dzīvē notiks pēc laika?”

To noskaidrot viņas dodas pie astrologa, gaišreģa vai zīlnieka. Kādēļ tomēr nav vēlams ielūkoties nākotnē, skaidro personības izaugsmes treneris un bioenerģētikas eksperts Andžejs Reiters.

Formula 1

 

 

No dabas cilvēks ir tīrs, pareizs un Tēvam līdzīgs pēc gara un izskata. Tas nozīmē, ka Dieva energoinformatīvā struktūra, viņa metafiziskais izskats, ir identisks sākotnēji tīra cilvēka metafiziskajam izskatam.

Par ķermeņiem II daļa

Lai cilvēka izaugsme (profesionālā, garīgā, kosmiskā, personības izaugsme, radošā attīstība) būtu harmoniska, kā arī paša cilvēka kontrolēta un vienmērīga, ir nepieciešama zinība par to, kāda darbība attīsta katru no ķermeņiem.

Seksualitāte un veselība

Ja seksualitāti sevī akceptēju, tās būs daudz un bagātības arī. Ja neprotu to realizēt, var sagaidīt greizības un/vai nepārtrauktus sānsoļus šajā jomā. Taču, ja to noliedzu, var sākties problēmas ar veselību.

Panākumu treneris

Andžejs Reiters

Tik pozitīvu cilvēku sen neesmu satikusi. Andžejs savu prātu nenodarbina ar tādām lietām kā krīze vai nauda, viņš ir tāds, kāds pats vēlas būt. Andžejs ir ļoti daudzpusīgs cilvēks un nekad neapstājas. Viņš visu laiku liek sev jaunus izaicinājumus, lai pilnveidotu sevi. Intervējot Andžeju, biju mazliet satrauksies, vai viss izdosies, bet, kad satiku viņu, visas šaubas un uztraukums uzreiz pagaisa. Kaut arī pati īsti neko nezinu par enerģijām, biolaukiem un to, ka sportistiem jātrenējas domās, droši varu apgalvot, ka no viņa „plūst” tāda enerģija, kas spēj cilvēku uzlādēt un iedrošināt.

Sargies no agresijas

Ikkatram cilvēkam ir sava dzīves koncepcija un vēlme pēc laimes. Ja dzīve notiek pēc šī scenārija, ir labi, bet ja tā nenotiek?

Katru reizi, kad dzīves ceļā pakrītam, ir neapmierinātība, bet ja esam šajā stāvoklī ilgi, sākas agresija. Kādas sekas tā rada, zina tikai speciālisti, kuri strādā ar šo ievainojuma veidu profesionāli.

Krīze

Kad lietu kārtības ritms sāk mainīties, iekustinot it visu ap sevi, notiek pārmaiņu laiks. Īsāks vai garāks, visiem viens vai katram savādāks - nav būtiski. Tas ir neizbēgams process, taču būtiski ir likumi, pēc kuriem šīs izmaiņas notiek.

Dabā eksistē lietu kārtība: pēc vasaras nāk rudens, tad ziema, un tikai pēc tam pavasaris, lai atkal turpinātu visu ciklu. Lai kaut kas rastos no jauna, kaut kam ir jānomirst. Tikai tad, kad ābelei ir novākta raža, pienāk ziema un visu saldē - tās mērķis ir iznīcināt to, kas ir produktīvas un radošas darbības nespējīgs. Tieši šādi ekoloģijas procesi notiek cilvēka ķermenī, apziņā, energoinformatīvajos procesos.

Kredīts krīzes laikā

Ja laiki ir nestabili, vislielākā bagātība ir stabilitāte savas mājas pagalmā. Šādi vienā teikumā varētu apzīmēt cilvēka attiecības ar visa veida parādiem šobrīd.

Finanšu sistēmās ir visdažādākie kredītu veidi: līzings, hipotekārais kredīts, overdrafts u.c. - ar nelielām atšķirībām, tomēr princips ir nemainīgs: to, ko es vēlos, iegūstu tūlīt, bet maksāju pēc tam. Attieksme pret šo principu diemžēl dažādos laikos mainās: kredīts, kurš ir paņemts stabilitātes jeb augšupejas brīdī, ir nosacīti drošs - katrs to atdod savā ātrumā un, ja nevar atdot, tad atdod daļu sava biznesa vai daļu savas dzīves enerģijas.

Hunters and Game 21. age

For thousands of years planet Earth was alive slower than the vibration frequency waves today. Earth has never before been the dominant unit of measurement of speed. The concepts of “the time” do withhold medieval man. Sows to yield to expect, harvested, processed, it is necessary to moderate work. It is life, which was dominant then. But in order to live in this still rapidly developing era requires quite different characteristics. It might even say - completely the opposite.

Andzejs Reiters

Kādreiz bij jāmācās piedošana tagad pieņemšana. Šī dīvainā īpašība būs nepieciešama ar katru dienu vairāk;)

by Andzejs Reiters

Andzejs Reiters

@Selegovskis Kad cīnos es it kā atgiežos pats pie sevis. Kad kādam no skolniekiem sāk izdoties tie ir svētki man pašam! Paldies Tev;)

by Andzejs Reiters

Andzejs Reiters

Šodien atsāku pasniegt Taizemes boksu: 17:00 Duntes ielas zālē, gaidu visus gan iesācējus gan pratējus!

by Andzejs Reiters

Kontaktforma

Vārds

Invalid Input
E-pasts *

Invalid Input
Tālrunis *

Invalid Input
Ziņa *

Invalid Input
Drošības kods Drošības kods Invalid Input

Andžejs Reiters
Tālrunis: +371 29725664
ar@andzejsreiters.com

The Miami Dolphins unveiled their new starting quarterback for the 2017 season Thursday. Jay Cutler's appearance was brief, but the 12-year veteran was able to show what he can do. In two series of work during Miami’s 31-7 loss to the Baltimore Ravens, Cutler had a couple of impressive throws. Ryan Tannehill Jerseys He connected with receiver DeVante Parker on a 16-yard timing route for a first down. They teamed up again on a 20-plus-yard gain that was called back due to a holding penalty, with Cutler showing good pocket presence to extend the play.

Overall, Cutler was 3-of-6 passing for 24 yards. Both of his drives resulted in punts. Cameron Wake Jerseys “He was good,” Dolphins coach Adam Gase said at halftime. “We kind of got the tempo going and got comfortable. Jarvis Landry Jerseys He had a couple really nice moves in the pocket, pushing up and making a couple guys miss. We had penalties on the play, so it was negated. But he felt good. He took a hit there on the screen. He's having fun."

QB depth chart: It was a short night for Miami’s top two quarterbacks. Jay Ajayi Jerseys Cutler and Matt Moore both played two series; Moore was 3-of-5 passing for 11 yards. The real competition is for Miami’s No. 3 quarterback job between David Fales and Brandon Doughty. Neither quarterback did much to stand out. When it was starters vs. starters, the Dolphins looked ... average. Miami’s first-team defense played well against the Ravens, who didn’t have starting quarterback Joe Flacco due to injury. Mario Williams Jerseys The Dolphins held Baltimore’s Ryan Mallett-led offense scoreless in the first quarter, which included a fourth-down stop and interception by cornerback Xavien Howard. However, the Dolphins’ first-team offense failed to capitalize and put points on the board. Cutler had a few highlight throws, but too many penalties kept Miami from moving the ball.